Žuvų taukų nauda sveikatai

Žuvis yra laikoma viena iš sveikiausių valgių, o žuvų taukai yra vieni iš populiariausių maisto papildų ir tai nėra be priežasties. Omega 3 riebalų rūgštys randamos žuvies taukuose yra labai svarbios žmogaus psichinės sveikatos būklei palaikyti. Biologai įsitikinę jog pakankamas šių medžiagų kiekis mūsų maisto racione yra labai svarbus žmogaus smegenų vystymuisi ir veiklai, tačiau problema yra ta, kad šiuolaikiniai maisto patiekalai neturi pakankamai šių medžiagų. Nustatyta, jog vidutinis omega 3 poreikis iš eikozapentaeno rūgšties (EPA) ir dokozaheksaeno rūgšties (DHA) yra apie 250mg per dieną ir tik 1 iš 4 žmonių išvis nevalgo jokios riebios žuvies.

Ekologiškas maisto papildas 100 organic Omega 3-6-9 Viridian

Žuvų taukai yra labai svarbūs normaliai širdies ir kraujagyslių veiklai palaikyti. Daugybė atliktų tyrimų patvirtina, kad normaliai širdies veiklai palaikyti, per parą reikia suvartoti 250mg šių rugščių. Norint palaikyti normalų trigliceridų lygį kraujyje reikia kasdien suvartoti 2g EPA ir DHA rūgščių, o kiekvieną dieną  vartojant po 3g šių rūgščių padėsite palaikyti normalų kraujo spaudimą. Nepakankamas omega 3 žuvų taukų kiekis gali pasireikšti įvairiomis nervų sistemos ligomis bei turėti įtakos žmogaus psichinės sveikatos būklei.

Jeigu Jūsų šeima ir Jūs kasdien vartojate žuvų taukus, rinkitės tiktai švariausius ir ekologiškiausius produktus – 100% ekologišką skandinaviškų vaivorykštinių upėtakių aliejų iš „Viridian“.

Pajuskite skonio skirtumą

„Viridian“ žuvų taukų gamyboje nenaudoja jokių chemikalų ir aukštos temperatūros procesų, taip užtikrinamas produktų šviežumas ir grynumas. Išskirtinumas atkeliavęs iš pačios Danijos, kur „Viridian“ išpopuliarėjo dėl greito ir paprasto gamybos proceso kurio dėka yra išsaugojama natūrali riebalų rūgščių struktūra.

Daugumos kitų gamintojų žuvų taukai dėl galimų teršalų yra perdirbami, todėl yra balinami, dezodoruojami ir kitaip chemiškai apdorojami. Jei Jūsų vartojamų žuvų taukų skonis yra nemalonus, tai greičiausiai dėl to, kad jie paveikti oksidacijos proceso. „Viridian“ žuvų taukai yra natūralus ir švarūs, gaivaus skonio ir be jokių papildomų priemaišų. Naudojamas tik ekologiškas rozmarinas kaip natūralus antioksidantas su keliais ekologiškų apelsinų ir citrinų aliejaus lašais, kad net vaikai galėtų džiaugtis žuvų taukais.

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar