Vyrų plaukų slinkimo priežastys— atmintinė

Pakalbėkim apie vieną skaudžiausių ir nemaloniausių vyriškų problemų — plaukų slinkimą. Deja, didžioji dauguma vyrų kenčia dėl šios problemos, tad kokios vis dėlto yra vyrų plaukų slinkimo priežastys ir kokių priemonių galite imtis, kad tai sustabdytumėt? Pabandysiu jums padėti ir trumpai aptarti šią problemą.

Vyrų plaukų slinkimo priežastys

Priežasčių, kodėl vyrams vyrams slenka plaukai, yra tikrai ne viena. Galbūt darbe ar namuose patiriate daug streso ir įtampos? O gal nuolat kamuoja nerimas, nemiga, įtempas gyvenimo tempas? Jeigu nors į vieną klausimą atsakė teigiamai, tuomet tai gali būti viena jus kamuojančios problemos priežasčių.

Jeigu atsakėte neigiamai, plaukų slinkimo priežastys gali būti ir kitos. Viena iš jų — netinkama mityba ir vitaminų bei mineralų trūkumas. Tikiu, kad mėgstate sočiai ir gardžiai pavalgyti, tačiau ar tas maistas subalansuotas ir visavertis. Mėsainiai, dešrainiai ir kitas greitas maistas tikrai pamaitins jūsų organizmą, tačiau ar aprūpins visomis vertingomis medžiagomis? Atsakymą, manau, žinot ir patys.

Ar kada vartėte nuotraukų albumą, kur nuotraukose išdidžiai stovi jūsų tėtis ar senelis? Ką pastebėjote? Galbūt pliktelėjusias galvas? Taip taip, paveldimumas turi daug įtakos jūsų plaukų slinkimui, tad jeigu jūsų tėtis ar senelis kentėjo nuo šios problemos, tikėtina, jog tas pats laukia ir jūsų…

Dar vienas svarbus jūsų sveikų plaukų priešas — užterštas oras ir aplinka. Sakote, kad to nepakeisi, juk gyvename „betono džiunglėse“? Sutinku, bet labai norint, galima bent šiek tiek sušvelninti aplinkos poveikį. Patartina valgyti sveiką, ekologišką maistą ir kartkartėmis pasimankštinti. Juk tai nėra sunku, ar ne?

Jeigu šios plaukų slinkimo priežastys jums atrodo neįtikinamos, nes nieko panašaus nepatiriate, galbūt bėda slypi kažkur kitur? Ar esate tikras, kad neturite odos problemų? Pavyzdžiui, dermatitas yra opi liga, dėl kurios gali prasidėti plaukų retėjimas ir slinkimas, tad jeigu jaučiat bent menkiausius galimos ligos požymius, suskubkite pas gydytoją!

Svarbiausia — tinkamas, laiku pradėtas gydymas.

Kai pagrindinės plaukų slinkimo priežastys jau aptartos, pakalbėkime apie tai, ką turėtumėte padaryti, kad problemos nebeliktų. Pateikiu keletą idėjų.

Pirmiausia, tinkama mityba. Kaip visiems žinoma, – maistas, kurį valgome, turi didžiulę įtaką mūsų nuotaikai, svoriui, išvaizdai, energijai bei plaukams. Todėl tam, kad plaukai būtų sveiki, jiems reikia pakankamai proteinų, tad patys arba su gydytojo pagalba susidarykite daug baltymų turinčią dietą. Taip pat kartu patariama vartoti ir multivitaminų preparatų. 

Kitas žingnis dar paprastesnis — gerkite kuo daugiau vandens. Įprasti tikrai nebus sudėtinga — kiekvieną rytą pradėkite stikline vandens, o per visą dieną kartu su savimi turėkite vandens butelį. Net nepastebėsite, kaip be vandens nebeįsivaizduosite kiekvieno ryto, dienos ir vakaro. Išbandyta! J

Galiausiai, rinkitės tinkamas plaukų priežiūros. Geriausia tokias priemones pasirinkti ne savarankiškai, o pasikonsultavus su profesionalais — dermatologais ar vaistininkais. Prieš įsigyjant prekes, rekomenduoju kuo atidžiau įsigilinti į produkto ypatybes, juk jums svarbiausia rezultatas!

Vyrų plaukų slinkimo priežastys ir kokius maisto papildus rinktis?

Tad mieli vyrai, jeigu vis dėlto nusprendėte, jog šios plaukų slinkimo priežastys yra įveikiamos, o jūs tai pasiryžę padaryti — tuomet pirmyn! Tačiau nepamirškite į savo sveiko gyvenimo būdo racioną įtraukti ir maisto papildų, kitaip kelionė tvirtų ir sveikų plaukų link gali gerokai užtrukti.

Klausiate, kokius papildus rinktis? Atsakau: būtų idealu, jeigu jų sudėtyje būtų: cinko ir biotino (jis skirtas normaliai plaukų būklei palaikyti), niacino, kuris kuris yra svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai, normaliai nervų sistemos veiklai ir normaliai odos būklei palaikyti, L-karnitino, gerinančio energinių medžiagų apykaitą ir seleno.

Prie kokios išvados šiandien priėjome? Manau, suprantate ir patys — svarbiausia, tinkamai rūpintis savimi — kaip mat pamiršite retėjančių plaukų problemas ir įgausite daug daugiau pasitikėjimo savimi. 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar