Vitamino C ir papajos veido kaukė „Enzyme Peel Mask with Vitamin C and Papaya“

Profesionalų veido šveitimą Jums atliks grožio salone, o namuose vertėtų naudoti švelnesnius enziminius (fermentinius) šveitiklius, kurie tirpdo negyvas ląsteles nepažeisdami odos. Norintiems greitų ir akivaizdžių odos pokyčių „The Organic Pharmacy“ siūlo išbandyti vitamino C ir papajų veido kaukę „Enzyme Peel  Mask With Vitamin C and Papaya“. Šveičiamąjį efektą turinčios kaukės veiksmingumas pagrįstas natūralumo ir aukštųjų technologijų deriniu, kuris transformuoja odą ir suteikia jai naujos energijos.

Šveičiamąjį efektą turinti kaukė pašalina negyvas odos ląsteles ir inkštirus, mažina pigmentines dėmes ir mažas raukšleles bei puikiai maitina odą, suteikdama jai skaistumo ir švelnumo.

Pagrindiniai ingredientai:

  • Skvalenas (iš alyvuogių). Puikiai minkština odą ir išlaiko drėgmę joje.
  • Papainas. Baltymus tirpinantis enzimas, kuris švelniai veikia ir šalina negyvas odos ląsteles nuo epidermio paviršiaus.
  • Pušies žievė. Joje gausu antioksidantų, kurie saugo odą ir kovoja su raukšlėmis. Kliniškai įrodyta, kad panaudojus 30 dienų raukšlių gylis sumažėja iki 50 proc.
  • Acai, Goji uogos ir morkos. Šis trigubas antioksidantų kompleksas turtingas karotenoidų ir augalinių veikliųjų medžiagų apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų, skatina kolageno gamybą bei ląstelių atsinaujinimą.
  • Vaisių rūgštys. Švelni eksfoliacija vienodina odos spalvą, mažina pigmentines dėmes.

Limituoto leidimo veido kaukė „Enzyme Peel Mask with Vitamin C and Papaya“ the organic pharmacy

Vitamino C ir papajos veido kaukė „Enzyme Peel Mask with Vitamin C and Papaya“

 

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar