Tituluotos gražuolės R.Leonaitės patarimai kaip išlaikyti sveiką ir gražią veido odą

Modelis, tarpautinio konkurso Kinijoje  ,,Miss Leisure World 2016“, bei ,,Miss Kaunas 2014“ tituluota dalyvė Raminta Leonaitė atsako į jums rūpimus klausimus  

Kada pradėjai rūpintis savo veido  oda?

Domėtis apie veido priežiūrą pradėjau gana anksti, paskatino tai, jog  grožio ir mados pasaulyje pirmuosius žingsnius žengiau būdama trylikos. Šioje srityje ypač svarbu turėti sveiką ir prižiūrėtą veido odą.

Ar turi savo kiekvienos dienos grožio ritualą?

Priprasti prie nesudėtingos priežiūros rutinos nėra sunku, o ir rezultatai pasimato tuomet, kada tai atliekama reguliariai. Su veido odos priežiūros priemonėmis  nesu linkusi eksperimentuoti. Džiaugiuosi ,jog gana greitai atradau  priemones, puikiai tinkančias  mano normaliai, į sausumą linkusiai odai. Kartą per savaitę darausi natūralias kaukes, kurias sudaro paprastai namie randami produktai.

Kokie tavo įspūdžiai išbandžius biovaistine.lt produktus?

Pirmasis produktas, kurį išbandžiau ,,Cell Fushion C“ firmos ,, Eye Contour Gel“ šviesinantis paakių gelis.Visų pirmą, mano dėmesį patraukė auksinės spalvos įpakavimas, kuris spinduliavo prabanga. Labai patogus metalinis aplikatorius, kuris palengvino gelio padengimą paakių zonoje. Sužavėjo lengva tekstūra ir tai, jog produktas nepaliko jokio lipnumo pojūčio, greitai įsigėrė į odą ir sumažino patinimą aplink akis. Tai mano naujasis favoritas, be kurio neįsivaizduoju jokios kelionės!

Makiažo valiklis yra viena iš TOP priemonių mano kosmetinėje, kadangi pasibaigus fotosesijoms  privalau nusivalyti  sunkų ir odą varginantį makiažą! Išbandžiau ,,The Organic Pharmacy“ firmos morkų sviesto veido valiklį. Kvapas labai patiko, nors ir nesu mėgėja intensyvių kvapų, tačiau šis, priešingai buvo labai tinkamas ir raminantis. Patiko tai, jog šis produktas yra 100%  organiškas ir jį panaudojus mano oda tapo švelnesne, sudrėkinta, o svarbiausia švaria! Tai puiki dovana draugei 🙂

Ką manai apie išgeriamo vandens kiekio svarbą odos drėkinimui?

Taip sutinku, jog gerti vandenį yra svarbu ir tai padeda mano odai išlikti skaistesnei , tačiau nereikia su tuo ypatingai persistengti, nes kiekvieno žmogaus organizmas reikalauja skirtingo kiekio vandens. Pati išgeriu maždaug 1,5 – 2 litrus vandens per dieną. Stengiuosi vengti kavos,nes ji naikina organizme esančius skysčius, todėl džiovina veido odą, neleidžia jai pasisavinti reikalingų medžiagų.

Ar tam,kad veido oda būtų skaisti ir sveika laikaisi sveikos mitybos principų?

Esu priversta prisižiūrėti mitybą ne tik tam, kad palaikyčiau savo kūno linijas, bet ir todėl, kad puoselėčiau savo odą iš vidaus. Stengiuosi į savo mitybos racioną įtraukti kuo daugiau vaisių ir daržovių bei nepiktnaudžiauti saldumynais. Sutinku, kad be mitybos būtų sunkiau išlaikyti gražią odą.

Pasidalink savo TOP odos priežiūros patarimais

Mano TOP 5 odos priežiūros patarimai:

  1. Nebijok investuoti į geras ir patikrintas veido priežiūros priemones.

  2. Nepamiršk gerti vandens bei venk saldumynų.

  3. Stenkis kuo mažiau rankomis leisti savo veidą, taip užkirsi kelią nepageidaujamoms bakterijoms.

  4. Kartą per savaitę veidą palepink naminėmis kaukėmis.

  5. Mažiau streso ir daugiau poilsio!

     

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar