T-zonos problemos ir kaip jas spręsti (1min skaitymo)

T-zonos problemos ir kaip jas spręsti (1min skaitymo)

Sunku kovoti su oda kuri kartu ir sausa ir riebi ir probleminė. O dažniausiai visos šios problemos pasireiškia skirtingose odos vietose. Vieniems sausi žandai, kitiems smakras, kitiems beria kaktą ir t.t. Tačiau dažniausiai klienčių įvardijama probleminė vieta yra būtent T-zona. O šiai zonai reikia skirti ypatingą dėmesį. Turime jums rekomenduoti du produktus sukurtus būtent T-zonos priežiūrai.

  1. Poras valantis ir sutraukiantis šveitiklis „Pore Refiner“

Poras-valantis-ir-sutraukiantis-serumas-„Pore-Refiner“-cell-fusion-c-01-580x580(Source: http://www.etheall.com)

Jeigu turite problematišką T-zoną reikėtų rinktis švetiklį kuris valo užsiteršusias poras bei kamedonus. Pore Refineris turi specialų antgalį skirtą būtent T-zonos valymui – silikoninį šepetėlį. Šis šepetėlis valo nešvarumus nuo odos paviršiaus, inkštirus bei kamedonus. Sudėtyje esančios medžiagos reguliuoja riebalų išsiskyrimą ir sutraukia išsiplėtusias poras.  Tik nereiktų persistengti – šveitiklį patartina naudoti tik T-zonos valymui, nes dėl sudėtyje esančių eksfolijuojančių medžiagų gali džiovinti odą.

 

  1. Poras sutraukiantis serumas „Pore Minimizer“

Poras-sutraukiantis-serumas-„Pore-Minimizer“-cell-fusion-c-01-580x580

Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama naudoti „Pore Minimizer“ poras sutraukiantį serumą kaip sekančią priemonę.  Šį serumą galima naudoti ant viso veido, ypač T zonoje. Serumas skirtas būtent išsiplėtusioms poroms sutraukti. O tai padaryti padeda sudėtyje esantys natūralūs kaštono ir hamamelio taninai. Pore Minimizer taip pat reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.

 

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar

Rekomenduojami produktai