T-zonos problemos ir kaip jas spręsti (1min skaitymo)

T-zonos problemos ir kaip jas spręsti (1min skaitymo)

Sunku kovoti su oda kuri kartu ir sausa ir riebi ir probleminė. O dažniausiai visos šios problemos pasireiškia skirtingose odos vietose. Vieniems sausi žandai, kitiems smakras, kitiems beria kaktą ir t.t. Tačiau dažniausiai klienčių įvardijama probleminė vieta yra būtent T-zona. O šiai zonai reikia skirti ypatingą dėmesį. Turime jums rekomenduoti du produktus sukurtus būtent T-zonos priežiūrai.

  1. Poras valantis ir sutraukiantis šveitiklis „Pore Refiner“

Poras-valantis-ir-sutraukiantis-serumas-„Pore-Refiner“-cell-fusion-c-01-580x580(Source: http://www.etheall.com)

Jeigu turite problematišką T-zoną reikėtų rinktis švetiklį kuris valo užsiteršusias poras bei kamedonus. Pore Refineris turi specialų antgalį skirtą būtent T-zonos valymui – silikoninį šepetėlį. Šis šepetėlis valo nešvarumus nuo odos paviršiaus, inkštirus bei kamedonus. Sudėtyje esančios medžiagos reguliuoja riebalų išsiskyrimą ir sutraukia išsiplėtusias poras.  Tik nereiktų persistengti – šveitiklį patartina naudoti tik T-zonos valymui, nes dėl sudėtyje esančių eksfolijuojančių medžiagų gali džiovinti odą.

 

  1. Poras sutraukiantis serumas „Pore Minimizer“

Poras-sutraukiantis-serumas-„Pore-Minimizer“-cell-fusion-c-01-580x580

Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama naudoti „Pore Minimizer“ poras sutraukiantį serumą kaip sekančią priemonę.  Šį serumą galima naudoti ant viso veido, ypač T zonoje. Serumas skirtas būtent išsiplėtusioms poroms sutraukti. O tai padaryti padeda sudėtyje esantys natūralūs kaštono ir hamamelio taninai. Pore Minimizer taip pat reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.

 

 

Susiję straipsniai

Grožis

Kai pastovi nuotaikų kaita, stresas ir nervingumas tampa tavo kasdienybe

calendar
top-orange-slices-colored-background
Grožis

Kodėl tavo odai reikia produktų su vitaminu C? (1min skaitymo)

calendar
Grožis

Šampūnas ir kondicionierius kuriuos gali drąsiai rekomenduoti kitiems

calendar

Rekomenduojami produktai