Super produktai – super mamoms

Super produktai – super mamoms

Tam,kad nereikėtų geriausių produktų ieškoti forumuose – mes palengvinsime jums darbą ir pristatysime pačius populiariausius, aukščiausios kokybės produktus mamai ir vaikui.

Folio rūgštis dažnai traktuojama kaip pagrindinė „statybinė“ medžiaga normaliai kraujodarai, normaliai homocisteino apykaitai, ląstelių dalijimosi procesui. Į šį papildą nedera numoti ranka – Folio rūgšties trūkumas gali pasibaigti rimtu neįgalumu būsimam vaikeliui. Skaudi ir pavojinga patologija – tai Spina Bifida (lot. skeltas stuburas) sindromas, galintis pasibaigti paralyžiumi. Viso to galima išvengti vartojant Folio rūgštį. Pirmenybę reikėtų teikti etiškiems ir organiškiems papildams. 

Maisto-papildas-„Organic-Folic-Acid“-viridian-01-580x580

 

Prieš nėštumą rekomenduojama gerti ne tik Folio rūgštį, bet ir inozitolį. Jis labai reikalingas teisingam nugaros smegenų ląstelių vystymuisi ir funkcionavimui,  reguliuoja vario ir cinko balansą organizme, skatina nervingumo ir dirglumo mažėjimą, gerina miego kokybę, ramina.

Maisto-papildas-„Myo-Inositol-Folic-Acid“-Mio-inozitolis-ir-folio-rūgštis-01-580x580

 

Tai, kad nėštumo metu negalime naudoti jokios kosmetikos yra mitas. „The Organic Pharmacy“  yra vienas saugiausių prekės ženklų. Prevencinis kūno aliejus nuo strijų vis dar išlieka pirmaujančiose pozicijose nėštumo metu. Produktą galima naudoti viso nėštumo metu. Jis gausiai maitina bei drėkina dėl didėjančio pilvuko besitempiančią odą. Taip pat skatina regeneracijos procesus, o jie yra būtini, norint sumažinti pogimdyvinius kūno pokyčius. Pamilę „Strech Mark“ aliejų, mamos grįžta įsigyti kitų „The Organic Pharmacy“ produktų, kuriais jau gali džiaugtis ir gimęs vaikelis. Tai abrikosų ir ramunėlių losjonas, motinos bei vaiko masažo aliejukas, labai skaniai kvepiantis prausiklis vaikeliui.

Stretch Mark Oil

Vaikams nuo 6mėn. etiškų vitaminų gamintoja pristatė super naujieną – skystą vitaminą D vaikams gaminama iš tam tikros rūšies kerpių! Vitaminas D – padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir normalią kaulų, raumenų bei dantų būklę. Viridian etika apima ingredientų paiešką ir gamybą. Pagamintuose produktuose nėra genetiškai modifikuotų ar spinduliuotės paveiktų ingredientų, o veikliosios bei maistinės medžiagos 100 proc. aktyvios ir be priemaišų. Nenaudoja cukraus, dažomųjų ar dirbtinių skonį gerinančių medžiagų, todėl produktai yra švarūs ir visiškai gryni. Tinka kūdikiams nuo 6 mėn.

 

Maisto-papildas-VIRIDIKID-VITAMIN-D3-drops-30ml-viridian-01-580x580 (1)

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Ieškomas! APSKAITINKAS (-Ė)-BUHALTERIS (-Ė)

calendar

Rekomenduojami produktai