Sportas ir sveikata: 4 būtini produktai sportuojantiems

Visi žinome, kad subalansuota mityba bei teisingai parinkti vitaminai ir maisto papildai, gali padėti pasiekti geresnių sporto rezultatų. Jei atliekate jėgos pratimus, esate šokėjas ar profesionalus sportininkas, teisingas planas gali padidinti rezultatus, ištvermę ir išgryninti jėgas, kad pasiektumėte asmeninių rekordų.

Maisto papildas „Calcium & Magnesium Complex” the organic pharmacy-01 

Maisto papildas „Calcium & Magnesium Complex”

Magnis yra susijęs su daugiau nei 300 procesų vykstančių mūsų organizme. Nuo energijos gamybos, reikiamo raumenų ir nervų sistemos funkcionavimo, kuomet kuriamos naujos ląstelės ar vyksta raumenų atsipalaidavimo procesas. Magnis vienas iš reikalingiausių mineralų, kuomet atsiranda „stresas“ vykstant mankštai. Kalcis – mineralas, kurio pats organizmas nepasigamina, o įsisavina jį gerai tik kartu su kitais mikroelementais – magniu, fosforu – ir vitaminu D. Rūpindamiesi savo mityba, atkreipkite dėmesį, kad ji būtų turtinga šiais komponentais. Produkto „Calcium & Magnesium complex“ sudėtyje yra citratinės mineralų kalcio bei magnio formos kartu su Vitaminu D, tam kad geriau organizmas juos įsisavintų.

Maisto papildas „Daily Nutrients“ the organic pharmacy-01

Maisto papildas „Daily Nutrients“

Kiekvienas savo sveikata besirūpinantis sportininkas į mitybos racioną turi įtraukti kuo įvairesnių maisto produktų, kad gautų reikalingų maistinių medžiagų bei mitybą papildyti multivitaminais bei mineralais. Kombinacija iš kanapių sėklų ir jūros dumblių, suteikia organizmui augalinės kilmės dokozaheksaeno rūgšties (DHA). Ši rūgštis dar vadinama Omega 3. Iš visų polinesočiųjų riebalų rūgščių, DHR turi itin svarbų poveikį smegenims. Žemi DHR lygiai yra asocijuojami su padidėjusia neuroninių ląstelių mirtimi. Kai mityboje trūksta šios rūgšties, ji gali būti paimta iš ląstelių, padarydama jas tvirtesnes bei mažiau lanksčias. Tai sulėtina greitį tarp procesus vykstančius smegenyse ir gali turėti įtakos sumažėjusiems patekimams. „Daily Nutriets“ sudėtyje taip pat yra antioksidantų, žaliosios arbatos, kofermento Q10 bei Shiitake, Reishi, Maitake grybų. Sudėtyje esantis bromelainas – fermentas, gaunamas iš ananasų, žinomas nuo seno kaip veikiantis uždegimo procesus bei skausmą.

 Maisto papildas „Skin Radiance“ the organic pharmacy-01

Maisto papildas „Skin Radiance“

Gyvybiškai svarbu išlaikyti savo sąnarius sveikus ir lanksčius. Kai jūs bėgiojate, plaukiojate, sportuojate sporto salėje, žaidžiate golfą ar šokate kartas nuo karto pajusite skausmą ar maudimą. Todėl labai svarbu rūpintis savo sąnariais kiekvieną dieną ir kartu su subalansuota mityba vartoti maistines medžiagas, kurios padėtų rūpintis minkštaisiais audiniais, įskaitant odą, sąnarius, raiščius bei kremzles. Nepaisant papildo pavadinimo „Skin Radiance”, jis puikiai tinka visam judėjimo aparatui. Erškėtuogėse yra vitaminų A, C ir E, karotenoidų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurie reikalingi sąnariams. Gliukozaminas, chitosanas ir MSM atlieka statybinę funkciją, užkertant kelią atsirandantiems pažeidimams. Sudėtyje taip antioksidantai, amino rūgštys ir eilė augalų: acai, goji ir melynių uogos, gotu kola ir kt.

 Kūno formas modeliuojantis gelis „Resculpting body gel“ the organic pharmacy-01

Kūno formas modeliuojantis gelis „Resculpting body gel“

Svarbiausias ingredientas šiame produkte yra žalioji kava. Kofeinas esantis kavoje aktyvuoja fermentus, kurie stimuliuoja riebalų ląstelių skilimą į riebalų rūgštį ir glicerolį. Riebalai yra pagrindinė celiulito atsiradimo priežastis. Mūsų „Resculpting Body Gel’ sudėtyje taip pat yra čili aliejaus, kuris pagerina kraujotaką ir šildo. Staigus šildymas pagerina žalios kavos veikimą ir pagreitina riebalų skaldymo procesą ir jų pasišalinimą iš orgazinmo.

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar