Šampūnas ir kondicionierius kuriuos gali drąsiai rekomenduoti kitiems

Šampūnas ir kondicionierius kuriuos gali drąsiai rekomenduoti kitiems

Visi jau turbūt gerai žino mūsų Nr.1 mokslininkų iš Oksfordo universiteto sukurtus maisto papildus plaukams TRX2. Tačiau „Oxford Biolabs®“ kompanija sparčiai plečiasi ir šįkart pristato ilgai lauktus produktus – TRX2 šampūną bei kondicionierių.

Iš tiesų kompanija užsikėlė sau labai aukštą kartelę tačiau labai smagu,kad naujienos nenuvylė.  Plaukų priežiūros produktai iš ties nuostabūs.

Plaukų apimtį didinantis šampūnas TRX2®

Plaukų apimtį didinantis šampūnas TRX2®

Smagu,kad „Oxford Biolabs®“ nenustoja stebinti kruopščiai parinktais ingredientais ir patentuotom formulėm.  Šampūno sudėtyje yra visos reikalingiausos medžiagos sveikiems bei gyvibingiems plaukams.

Biotinas – dalyvauja baltymų sintezėje. Baltymai reikalingi plaukų struktūrai ir tvirtumui palaikyti. Taip pat biotinas kontroliuoja drėgmės kiekį galvos odoje.

Niacinas – padidina kraujo ir maisto medžiagų patekimą į plaukų folikulus, bei padidina odos barjerines funkcijas. Ingredientas kondicionuoja odą ir plaukus, pasižymi antimikrobiniu ir antioksidaciniu poveikiais.

Inovatyvus natūralių medžiagų mišinys – TricholastylTM. Šis patentuotas kompleksas susideda iš Indijoje augančių egzotinių medžių, rytinių koralmedžių (Pterocarpus marsuplum), žievės ekstrakto, natrio sukcinato ir glutamino rūgšties. Šių ingredientų derinys veikia sinergiškai ir stimuliuoja ląstelių metabolizmą.

Hidrolizuota soja ir ryžių proteinai – natūraliai didina apimtį, kuri akivaizdi iškart panaudojus šampūną. Sumažina plaukų nepaklusnumą ir juos lengviau sušukuoti.

Bio-aktyvus apimtį suteikiantis plaukų kondicionierius TRX2®

Bio-aktyvus apimtį suteikiantis plaukų kondicionierius TRX2®

Šis kondicionierius sukurtas remiantis mokslininkų tyrimais- tai tikrai nestebina žinant ,kad kompanijai vadovauja dr. Thomas Whitfield.  Bio-aktyvus kondicionierius realiai gydo jūsų plaukus. Vienas iš produkto privalumų yra itin malonus citrusinių vaisių kvapas, o kas smagiausia,kad kvapas natūralus ir „neatsiduoda“ chemija. O taip yra todėl,kad sudėtyje nėra silikonų, parabenų, mineralinių aliejų, vazelino, sintetinių dažų.

Vietoj visų šitų „blogiukų“ sudėtis yra praturtinta įvairiomis „gėrybėmis“.  TRX2 kondicionieriaus sudėtyje yra kokosų aliejus. Daugelis kokosų aliejaus naudų plaukams pagrįstos gausiu kiekiu vidutinės grandinės riebalų rūgščių, tokių kaip laurino rūgštis. Ne vienas patikimas mokslinis tyrimas įrodė, kad kokosų aliejus gali prasiskverbti iki plauko šerdies, kur kompensuoja baltymų trūkumą, taip atstatydamas plauko struktūrą.Kartu su kokosu aliejumi, TRX2 bio-aktyviame apimtį suteikiančiame kondicionieriuje, yra hidrolizuoti kviečių, kukurūzų ir sojų proteinai (fitokeratinų šaltinis), natūraliai didinantys apimtį, padidinantys plaukų elastingumą, sumažinantys galiukų šakojimąsi, saugantys nuo drėgmės netekimo. Formulėje taip pat esantis pantenolis (Vit. B5) ramina galvos odos sudirgimą, skatina plaukų augimą, atstato pažeistą plaukų paviršių, padeda sustiprinti plauko kamieną suteikdamas elastingą plėvelę plauko viduje ir išorėje.

 

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar

Rekomenduojami produktai