Renkantis maisto papildus, pirmenybė – ekologiškiems produktams

Ar Jums būtinas rytinis kavos puodelis tam, jog pabustumėte ir jaustumėtės žvalesni? Net ir išsimiegojus jaučiatės išsekę be jokios akivaizdžios priežasties, o po darbo dienos – išsunkti ir visiškai nusivarę nuo kojų? Jeigu Jūsų atsakymai į šiuos klausimus yra taip, turime Jums priminti – Jūs pats esate savo sveikatos specialistas ir tik Jūs turite jaustis atsakingas už savo savijautą. Pirmoji pagalba, kurią galite sau suteikti – palepinti organizmą maisto papildais.

Priežastys, dėl ko mums reikia maisto papildų

  • Didžioji dalis žmonių nepakankamai valgo vaisių ir daržovių. Pasaulinė sveikatos organizacija rekomenduoja valgyti penkias vaisių ir daržovių porcijas per dieną tam, jog aprūpintume save reikiamomis medžiagomis ir užtikrintume tinkamą mūsų organizmo funkcionavimą. Prisipažinkime sau – ar įvykdome šias normas?
  • Daugelis iš mūsų vaisius ir daržoves perka prekybos centre – pastarieji lentynas pasiekia iš užsienio, o jų transportavimo metu apdorojimui naudojami pesticidai ir kitais chemikalai. Kartu su daržovėmis ir vaisiais gauname didžiulius chemikalų kiekius – mūsų organizmui reikia paramos tam, kad pašalintų toksinus.
  • Daugeliui intensyviai sportuojančių žmonių šie papildai yra būtini, norint atstatyti organizmą po sunkios treniruotės arba siekiant geresnio rezultato ir puikesnės savijautos.
  • Žmonėms, turintiems maistinių medžiagų įsisavinimo problemų, skiriami įvairūs kompleksiniai preparatai, padedantys atkurti maistinių medžiagų balansą organizme.
  • Žmonėms, kurie laikosi ypatingų dietų, yra vegetarai arba veganai, įvairūs multivitaminų ir mineralinių medžiagų preparatų vartojimas turėtų būti kasdienis įprotis.

Ką reiškia ekologiški maisto papildai?

Žodis „ekologiškas“ apibūdina ne tik produktą, tačiau jo gaminimo, apdorojimo ir perdirbimo būdą. Apie tai, jog produktas iš tiesų yra ekologiškas, puikiausiai išduoda produktų etiketės. Etiketėse visada nurodomas gamintokas, gamintojo adresas, produkto kilmė ir sudėtis. Vienas svarbiausių indikatorių duomenų etiketėje, bylojantis apie produkto ekologiškumą – sertifikavimo ženklelis. Ekologiški produktai sertifikuojami pagal griežtas Europos sąjungos taisykles, todėl jų gamyba nuolat stebima ir atidžiai sekama.

 „Soil Association“ sertifikatas

„Soil Association“ sertifikatas – Didžiosios Britanijos sertifikavimo institucijos išduodamas pažymėjimas, suteikiamas tik tuomet, jei produkte yra daugiau nei 95 procentai ekologiškos žaliavos. Šis sertifikatas garantuoja, kad produkte nėra žmonėms ar aplinkai kenksmingų medžiagų – parabenų, dirbtinių kvapiklių, dažiklių, naftos chemijos produktų. „Soil Association” sertifikuoti produktai yra biologiškai suyrantys ir nežalingi aplinkai, taip pat institucija griežtai draudžia bandymus su gyvūnais. Kompanijos, norėdamos gauti šį sertifikatą, turi įrodyti kiekvienos naudojamos medžiagos ekologišką kilmę ir teikti tikrinti kiekvieno naujo produkto cheminę formulę bei etiketes. Sertifikuotos kompanijos įsipareigoja kasmet tikrinti savo gamybinius įrengimus ir atlikti naudojamų medžiagų auditą.  „Soil Association” pripažinta viena griežčiausių sertifikavimo institucijų, o institucijos sertifikuoti produktai ir ingredientai – saugūs, patikrinti ir tikrai ekologiški.

Kokius maisto papildus siūlo ekspertai?

Viridian Nutrition – lyderiaujanti etiškų, ekologiškų vitaminų gamintoja. Ši kompanija yra atsakinga ir laikosi „žaliojo verslo“ principų, yra draugiška visuomenei, suvokia žmogaus poveikį gamtai ir rūpinasi ekologija, gamtos išsaugojimu. Gamintojai tiki, kad žmogaus sveikata neatsiejama nuo „sveikos“ aplinkos. Vystant ekologinę žemdirbystę, vengiant pavojingų pesticidų, herbicidų bei kitų chemikalų naudojimo, turime didesnes galimybes išsaugoti gerą sveikatą ir būti naudingi aplinkai. 

Biovaistine.lt, būdama Viridian Nutrition ambasadore Lietuvoje, pristato Jums maisto papildus, kurie drąsiai puošiasi „Soil Association“ ekologišką produktą žyminčiu ženkliuku.

 

Maisto papildas „Trace Mineral Complex“ 90 kaps viridian-01

Ekologiškas maisto papildas „Organic Mineral Complex” – tai ekologiškas maisto papildas su daugiau nei 80 kas dieną reikalingų mikro ir makro elementų. Mineralų rinkinys formulėje padeda užpildyti mitybos spragą įprastoje europiečio mityboje. Papilde naudojamas patentuotas raudonųjų dumblių junginys, surenkamas Vakarų Airijos pakrantėje.

 

Maisto papildas „Ginkgo biloba“ viridian-01

Ekologiškas maisto papildas „Ginkgo biloba“ (dviskiautis ginkmedis) – ekologiškų augalų trinktūra, kurios pagrindą sudaro nuo senų laikų vertinami ginkmedžio lapai, surenkami Kinnersley, Hereforšyre. Tinktūra suteikia energijos, gali pagerinti sveikų žmonių atmintį ir dėmesio koncentravimą.

 

Maisto papildas „100% Organic Acerola“ viridian-01

Ekologiškas maisto papildas „100% Organic Acerola“. Acerolis vyšnios – puikus vitamino C šaltinis. Vitaminas C padeda palaikyti normaIią imuninés sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo. Maisto paildas reikalingas norint palaikyti normaIų kolageno kiekį, kuris reikalingas normaliam kaulų funkcijos susidarymui, taip pat norint palaikyti normalią energijos apykaitą.

 

Maisto papildas „Organic Vitamin D2“ viridian-01

Ekologiškas maisto papildas „Organic Vitamin D2“. Vitaminas D žmogaus odoje susidaro veikiant ultravioletiniams B spinduliams (saulės šviešai). Kiek vitamino D žmogus gaus šiuo būdu priklauso ir nuo individualių organizmo savybių, ir nuo metų laiko. Todėl dažnai šis vitaminas vadinamas „saulės vitaminu“. Vitaminas D svarbus daugeliui organizmo funkcijų, ypač kaulų mineralizacijai, imuninei sistemai ir nuotaikai.

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar