Pasirinkite norimą prekių pristatymo būdą

BIOFIRST internetinėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Užsakydami prekes galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus ar įmonę bet kur Lietuvoje (jei prekė tuo metu yra sandėlyje) per 1-2 darbo dienas nuo gauto galutinio apmokėjimo arba jas galite atsiimti patys toliau nurodytame prekių atsiėmimo taške.

  Nemokamas  „SAMUS“ kurjeris Lietuvos Paštas
Sąlygos

Prekes galite atsiimti patys adresu:
BIOFIRST klinika Studentų g. 37, Kaunas

Darbo laikas:

 
UAB „Bioklinika“
I-V 9.00 – 20.00
VI 9.00 – 15.00

„SAMUS“ kurjeris prekes pristatys Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. 

Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos, darbo valandomis nuo 8 iki 17 valandos.

Registruotas siuntimus Lietuvos Paštu. Siuntinį pristatys  Jums į namus arba gavę pranešimą atsiimsite jį pašto skyriuje. 

Pristatymo laikas 3-5 darbo dienos.

Pristatymo mokestis 0 €  4,34 €  2,00 € 

Pristatymo kaina

  • prekių pristatymas NEMOKAMAS, jei krepšelio suma viršija 65,00 €.

Čia išvardintos prekių pristatymo kainos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Pardavėjas pasilieka teisę savo nuožiūra keisti čia išvardintus įkainius.

Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

Atsiimk prekes pats

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti nurodytame prekių atsiėmimo taške. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes prekių atsiėmimo taške galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo taško būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

I-V 9.00 – 20.00
VI 9.00 – 15.00

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Prekių priėmimas

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės(-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė Jums siuntą, arba Lietuvos Pašto darbuotojui, kuris išdavė siuntą surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Važtaraštyje taip pat rasite laukelį, kuriame galėsite įvertinti Jus aptarnavusio kurjerio darbą. Iš anksto dėkojame už Jūsų nuomonę.

Kilus klausimams, kreipkitės į parduotuve@biovaistine.lt arba tel. 8 618 88 860 (I-V  9.00-17.00 val.)