„Oxford Biolabs“ mokslininkų pagrįstas metodas, suvaldantis plaukų slinkimą

„Oxford Biolabs“ mokslininkų pagrįstas metodas, suvaldantis plaukų slinkimąSezoninis plaukų slinkimas yra ne mitas, o daugelį žmonių varginanti problema. Atsižvelgiant į metų laiką, didžioji plaukų folikulų dalis yra telogeno stadijos (tai ramybės etapas, plaukas nustoja augęs ir 2-4 mėnesius ilsisi, o po šio laikotarpio neaktyvus ar negyvas plaukas iškrinta) bei ramybės, arba negyvojoje, fazėje, kai plauko folikulas gali išbūti tokios neveiklios ramybės fazės ir neišauginti plauko 2-3 metus. Varginant plaukų plonėjimui bei nuo kaktos prasidedančiam plikimui dr. Thomas Whitfieldas ir kiti „Oxford Biolabs“ komandos moklininkai sukūrė mokslu paremtą formulę su gerai pažįstamomis sudedamosiomis dalimis, tai maisto papildas TRX2.

Dr. Whitfieldai, kas jus įkvėpė ieškoti sprendimų plaukų slinkimo problemoms?

Idėja sukurti TRX2 kilo Oksforde tyrinėjant plaukų slinkimo procesus. Tai padėjo man geriau suprasti šios problemos priežastis bei tai, kaip ji paveikia kenčiančių nuo plaukų slinkimo gyvenimą. Mano darbo tikslas visuomet buvo surasti efektyviausią sprendimą žmonėms, kuriems tikrai reikėjo pagalbos.

Kaip veikia maisto papildas TRX2?

TRX2, kitaip nei dauguma rinkoje esančių produktų, buvo sukurtas remiantis moksliniais tyrimais. Šio maisto papildo formulė padeda stimuliuoti kalio jonų kanalus plaukų folikuluose. Mes naudojame tik natūralias sudedamąsias dalis, atsižvelgdami į tai, kad jos nesukelia žalingo šalutinio efekto.
Trys pagrindiniai ingredientai, esantys TRX2, – selenas, cinkas ir biotinas – yra oficialiai pripažinti Europos Sąjungos Komisijos reglamento kaip padedantys palaikyti normalią plaukų būklę.

Ar TRX2 mėgstamas klientų?

Taip, mes didžiuojamės savo produktu, jį gali vartoti vyrai ir moterys nuo 18 metų. Maisto papildas gaminamas Europos Sąjungoje, iš kur pasiekia visą pasaulį. Šiuo metu jį jau galima įsigyti daugiau nei 100 šalių.

Ar TRX2 yra efektyvus?

Taip, jis yra efektyvus! Visai neseniai pristatėme ir naujus TRX2 produktus. Tai putos ir losjonas, kurie naudojami išoriškai, kad papildytų TRX2 kapsulių poveikį. Šiuo metu ruošiamės papildyti asortimentą ir kitais palaikomaisiais produktais: šampūnu, kondicionieriumi bei kremu.

Maisto papildas plaukams TRX2®-01

Maisto papildas plaukams TRX2®

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar