Odos priežiūros ABC kuperozinei odai (3 min skaitymo)

Odos priežiūros ABC kuperozinei odai (3 min skaitymo)

Sulaukiame nemažai klausimų kaip prižiūrėti odą su išsiplėtusiais kapiliarais. Labiausiai visiems aktuali odos priežiūros ABC.  Jūsų prašymu paruošėme pilną priemonių sąrašą 🙂

1. Pirmiausiai odą reikėtų nuplauti. Tam rekomenduojame naudoti gelį iš jautrios odos linijos „Rebalansing Cleansing Gel“.  Šis prausiklis yra labai švelnus, hipoalerginis ir žemo rūgštingumo todėl puikiai tiks odai kuri yra jautri ir „mėgsta“ raudonuoti.

Rebalansing-Cleansing-Gel-veido-gelis-200ml-cell-fusion-c

2. Kai jūsų oda jau švari naudokite toniką. Mes rekomenduojame – raminantį toniką „K Solution“. Šis tonikas stiprina kapiliarų sieneles (kas itin aktualu kuperiozinei odai). „K Solution“ tinka naudoti net po medicininių procedūrų nes turi stiprų raminantį poveikį. 

Raminantis-tonikas-„K-Solution“-jautriai-odai-cell-fusion-c

 

3. Kuperiozinės veido odos drėkinimui siūlome naudoti specialiai tam skirtą kremą „Endogene K“. Šis kremas gerina išsiplėtusių kapiliarų būklę bei gerina kraujotaką.

veido-kremas-„Endogene-K“-cell-fusion-c-01-580x580

 

4. Jeigu jūsų oda sausa arba eate įpratę naudoti serumą tuomet veido odos ABC galime užbaigti naudojant drėkinančią emulsiją „Moisture Oxygen“.  Ši emulsiją ne tik puikiai drėkina bet ir ramina odą nes sudėtyje yra alijošiaus sultys.

Drėkinanti-emulsija-Moisture-Oxygen-cell-fusion-c-01-580x580

 

5. Taip pat kuperozinės odos drėkinimui galima naudoti veido kaukę „S.O.S Rejuve Sheet Mask“. Šios kaukės pagrindinis privalumas- prie veido reljefo prisitaikanti medžiaga kuri gausiai prisotinta odą stiprinančia, raminančia ir drėkinančia esencija.

Veido-kaukė-„S.O.S-Rejuve-Sheet-Mask“-01-580x580

Visus produktus skirtus kuperozinei odai rasite: https://goo.gl/tmEzsg 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Ieškomas! APSKAITINKAS (-Ė)-BUHALTERIS (-Ė)

calendar

Rekomenduojami produktai