Natūralus savaiminio įdegio kremas – auksinis įdegis visus metus!

Saulės zuikučiams vis dažniau žaidžiant plaukuose ir nevalingai užšokant ant po tamsios niūrios žiemos išbalusios odos, kyla noras kaipmat lėkti į šiltuosius kraštus ir grąžinti jai prarastą sveiką išvaizdą. Tačiau toms, kurios negali sau leisti žaibiškų atostogų, tenka griebtis ne mažiau veiksmingų, tačiau daug lengviau įgyvendinamų odos gražinimo gudrybių.  Įrudusios ilgos moters kojos, bronzinis odos spindesys ir lygi, švelni saulės nubučiuota oda neabejotinai vilioja kiekvieną. Tačiau negalint džiaugtis ilgu vasaros sezonu, saulei mūsų nelepinant ir, svarbiausia, žinant, jog ilgos saulės vonios – kenksminga sveikatai, šiandien grožio industrija siūlo puikų variantą norint greitai ir saugiai įrusti. Jokia paslaptis, kad patyrusi kosmetikos mylėtoja kuo puikiausiai žino, kaip vos per kelias valandas savo odai suteikti nuostabaus įdegio efektą – be ilgų valandų deginimosi paplūdimyje ar soliariume.

Biovaistine.lt paruošė Jums žingsnius, kaip tinkamai, saugiai ir veiksmingai pasiekti įdegį, tarsi ką tik grįžote iš ilgų atostogų Pietuose.

1 ŽINGSNIS. Pasirinkite tinkamą savaiminio įdegio kremą

Tai, kaip Jums tiks savaiminio įdegio priemonė, priklauso ne tik nuo gamintojo, produkto konsistencijos, sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų, bet ir nuo natūralios Jūsų odos spalvos. Tad, jei tik gamintojas suteikia tokią galimybę ir pasiūlo keletą produkto variacijų, suteikiančių skirtingą atspalvį, pritaikykite priemonę prie savo poreikių – šviesiai odai skirtos priemonės veikia švelniau, oda įrusta natūraliau, o štai tamsiai odai skirtos priemonės sukurs itin intensyvų įdegį. Būtina atkreipti dėmesį ir į priemonės konsistenciją. Sausai odai puikiai tiks losjonai, savaiminį įdegį skatinantys aliejai, jei oda riebi, patartina rinktis savaiminio įdegio putas. Savaiminio įdegio putos ir servetėlės puikiai tiks ir toks, kurios šį grožio industrijos stebuklą bandys pirmąjį kartą.

2 ŽINGSNIS. Paruoškite savo kūną procedūrai

Planuoti procedūrą ir jai pasiruošti reikia iš anksto – dauguma produktų odai įdegį suteikia per 4-6 valandas. Tik praėjus šiam laiko tarpui pamatysite visas klaideles, kurias ištaisyti nebus taip paprasta. Ruošiantis procedūrai, būtina kuo aukščiau ir standžiau susirišti plaukus tam, jog būtų pilnai atidengtas kaklas. Tuomet patariame atidžiai nušveisti visą kūną ir pašalinti nepageidaujamus plaukelius ant kūno. Šveisdamos skirkite ypatingą dėmesį regionams, kuriose oda sausesnė ir suragėjusi – dažniausiai tai keliai, alkūnės ir kulnai. Šias vietas taip pat patariama sudrėkinti pieneliu ar kremu ir tik tada, įsitikinus, jog oda pakankamai sudrėkinta, naudoti savaiminio įdegio produktą. Beje, grožio industrijai sparčiai tobulėjant, rinkoje šiandien galima atrastu ir specialių blokuojamųjų kremų, skirtų apsaugoti sausesnes vietas nuo intensyvesnio produkto pasisavinimo. O, kad keliai ir alkūnės nebūtų tamsesnės nei likęs kūnas, po procedūros jas rekomenduojama švelniai patrinti sausa kūno šveitimo pirštine ar rankšluosčiu.

3 ŽINGSNIS. Tolygus savaiminio įdegio kremo paskirstymas

Dažnai klaidingai manoma, jog nušveista ir sudrėkinta oda garantuoja tolygų savaiminio įdegio kremo pasiskirstymą. Deja, to neužtenka, todėl pirmas žingsnis, garantuojantis sėkmingą kelio link įrudusios odos pradžią – guminės pirštinės. Šio žingsnio praleisti nevalia – pirštinės padeda tolygiai paskirstyti produktą, o svarbiausia – išvengsite geltonų panagių ir dėmėtų delnų. Priemonę tepti pradėkite nuo kojų, nuo pirštų galiukų širdies link. Tuomet padenkite klubus, sėdmenis, juosmenį, ir pabaikite pečiais ir rankomis. Ypatingo kruopštumo reikalauja dekoltė sritis, veidas ir kaklas.

4 ŽINGSNIS. Rezultatams pamatyti reikia laiko

Produktui pirmiausia reikia leisti įsigerti ir pasiskirstyti, todėl geriausia būtų bent porą valandų praleisti be drabužių, kol produktas veiks. Siūlome šį laiką išnaudoti tolimesnėms grožio procedūroms – pavyzdžiui manikiūrui, plaukų kaukei ar pedikiūrui. Sekančią dieną nusiprausus duše jau matysite, jei nelygiai užsitepėte savaiminio įdegio priemonės. Šią problemą galite ištaisyti švelniu šveitimu kempine, jei tai nepadeda  užtepkite ant per tamsios vietos ar dryžio citrinos sulčių, šiek tiek palaukite, ir nutrinkite.

Tam, jog savaiminio įdegio procesas būtų sklandus ir palengvintų visus keturis žingsnius, Biovaistine.lt pristato Jums The Organic Pharmacysavaiminio įdegio kremą. Švelnaus kvapo, nelipnus, ekologiškas, be dirbtinių dažiklių, kvapų, chemikalų ir konservantų!

Šio prekės ženklo ekologiškus grožio ir sveikatos produktus renkasi net tokios pasaulio garsenybės, kaip Kylie Minogue, Sarah Jessica Parker, Beyonce, Demi Moore, Ashton Kutcher ir dar daugelis kitų.

  

Savaiminio įdegio kremas „Self Tan“, 100ml „The Organic Pharmacy 

„The Organic Pharmacy“ savaiminio  įdegio kremas. Tai lengvos tekstūros savaiminio įdegio kremas, greitai suteikiantis odai tolygų natūralaus atspalvio įdegį.  Visus metus galėsite džiaugtis sveikai „įdegusia“ ir švytinčia oda. Dėl savo švelnios sudėties kremas tinka ir itin jautriai odai, ji tampa švelni ir elastinga. 

 

Savaiminio įdegio kremassavaiminio įdegio kremas

„Šis kremas man patiko dėl kelių labai svarbių priežasčių: pirma, jis yra drėkinantis kremas, kurio nereikia nuplauti, jis drėkina odą, galima jį naudoti kasdien po dušo; antra, neturint puikių įgudžių lygiai bei gražiai išsitepti- šis kremas kur kas lengviau pasiskirsto ir nelieka nemalonių ruožų- juk svarbiausia gerai įsimasažuoja į odą!; trečia, turbūt pirmas mano naudotas įdegio kremas, kurio kvapas neerzina, šio kremo kvapas kaip saldaus deserto, tačiau nėra stiprus, vos jaučiamas; ketvirta, kaip ir kaskartą esu visomis keturiomis už natūralius, organiškus, kuo mažiau sintetikos turinčius produktus, o „The Organic Pharmacy“ kremas pagamintas iš visų organiškų priedų, natūralių žolelių ir ekstraktų.“- pasakojo www.sosophistication.com blogo autorė Sandra. 

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar