Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

Turbūt kaip ir daugelis aš dievinu highlighterį (liet. švytėjimą suteikianti pudra). Dar labiau dievinu geros kokybės highlighterį. Niekada netikėjau, kad atrasiu highlighterį kuris bus ir natūralus ir sukurs tokį efektą kaip visi populiarieji highlighteriai. Tačiau nuvykus į tarptautinę grožio parodą Italijoje COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2018 atradau mineralinį stebuklą! Mes itin atsargiai renkamės prekinius ženklus kuriuos siūlome jums todėl pirmiausiai produktus išbandome patys. Aš taip ir padariau! Pripažinsiu iš pradžių labai skeptiškai žiūrėjau į parsivežtą Clare Blanc highlighterį.  Tačiau visiškai be reikalo, nes jis pranoko VISUS mano lūkesčius ir sugriovė visas neigiamus stereotipus apie mineralinę kosmetiką (esu bandžiusi daug įvairių mineralinių kosmetikų ir visada likau nusivylusi).Mane nustebino tiek nieko nuo populiariųjų highlighterių nesiskiriantis efektas, tiek visų kitų produktų pigmentacija, tiek pats faktas, kad tokį efektą išgauna mineralinė kosmetika. Galėčiau net tvirtinti, kad man šis highlighteris patinka labiau nei visi kiti. Jis itin lengvos tekstūros – tiesiog smulkios aukso dulkytės. Ne veltui Clare Blanc mineralinė kosmetika laimėjo net kelis COSMOPROF apdovanojimus būtent už švytėjimą suteikiančius produktus.

Turėjau galimybę parodoje susipažinti su kompanijos savininke todėl noriu jums papasakoti šiek tiek apie patį gamintoją. Šios kompanijos šūkis – „Care about you“ (liet. rūpinamės jumis) – tai ne tik beprasmis devizas. Clare Blanc kosmetika tikrai rūpinasi odos būkle. Jie ypač didelį dėmesį skiria gamybos procesui ir visada įsitikina, kad naudojamos žaliavos yra aukščiausios kokybės, ištirtos geriausiose laboratorijose, nėra išbandytos su gyvūnais ir importuotos tik iš pačių sąžiningiausių ir patikimų Amerikos ir Europos gamintojų. Clare Blanc vengia sintetinių medžiagų ir naudoja juos tik tada, kai negali išgauti pageidaujamos spalvos naudojant tik natūralius ingredientus. Sintetiniai dažai naudojami tik pilnai įsitikinus jų saugumu ir sudaro ne daugiau nei 2%. Kosmetika pažymėta „Eco Think“ logotipu skirtu tik visiškai natūraliai kosmetikai. Visi Clare Blanc kosmetikos gaminiai yra natūralūs, draugiški aplinkai ir tinkami odai. Jose nėra nanodalelių, parabenų, konservantų ar kvapiųjų medžiagų, tačiau jų sudėtyje yra daug maitinančių ingredientų: Greipfrutų (Citrus Grandis) sėklų ekstraktas, Paprastojo erškėčio (Rosa Canina) vaisių aliejus, Jojobos  (lot. Simmondsia chinensis) esteriai ir daug kitų.

Aš turiu silpnybę gražiems įpakavimams. Man tiesiog patinka kai produktas būna apgalvotas nuo iki.  Clare Blanc kosmetikos produktai  įpakuoti nuostabios spalvos dėžutėse su itin mielu užrašu viduje.

Labai rekomenduoju išbandyti nes efektas tikrai geras, o žinant,kad ši kosmetika nekenkia odai tik sustiprino mano simpatijas jai. Dabar šią kosmetiką galime pasiūlyti ir jums.  Mano favoritas kurį matote nuotraukoje-  Clare Blanc „Luminizing powder – OH! Glow“.

Biovaistine.lt diva x

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Ieškomas! APSKAITINKAS (-Ė)-BUHALTERIS (-Ė)

calendar

Rekomenduojami produktai