Naktį atsinaujina ir atsistato oda – pagelbėkite jai su „RegimA“

Naktį atsinaujina ir atsistato oda – pagelbėkite jai su „RegimA“Ne tik mūsų gerai, žvaliai savijautai, tačiau ir mūsų odai reikalingas poilsis ir miegas – būtent naktį galime drąsiai vadinti odos atsinaujinimo ir atsistatymo laiku. Mums miegant odos medžiagų apykaita vyksta greitai ir ypač efektyviai – tai yra laikas, kai mūsų organizmas ilsisi, aplinkos dirgikliai, dienos veiklos, stresas, įtampa ir įvairios mintys nestabdo būtinų odos medžiagų apykaitos ir regeneracijos procesų. Dienos metu mūsų oda yra apsauginėje būsenoje – nuolat kovodama su aplinkos dirgikliais, temperatūrų svyravimais, bakterijomis ir teršalais, saugodama save nuo UV spindulių ir kitų neigiamų reiškinių, dieną oda nepajėgia sugerti tiek aktyviųjų kremų ingredientų, kiek naktį.

Kai kurie iš mūsų apdovanoti – sveikai odai suteiktos visos atsinaujinimo, drėkinimo ir apsaugos nuo išorinio poveikio galios. Tačiau nepalankios išorinės sąlygos, nervinė įtampa ir kiti dirgikliai neretai išbalansuoja net ir sveikiausią odą. O rezultatas tikrai nepralinksmins – oda tampa išsausėjusi, paraudusi arba priešingai – riebi, kankinama bėrimų. Būtent naktinė priežiūra suteikia odai progą tinkamai pailsėti ir atsinaujinti mums miegant. Tad kodėl nepasirūpinus oda ir jai nepagelbėjus?

„RegimA“ pažangių technologijų produktai turi stiprų poveikį išoriniam raginiam odos sluoksniui, kuriam išsausėjus atsiranda raukšlių. Produktai skatina odos atsinaujinimą, šviesina ir padeda naikinti melazmas, senatvines ir pigmentines dėmes, padeda atsigauti papilkėjusiai, streso, įtampos ir aplinkos dirgiklių paveiktai odai. „RegimA“ naktinės odos priežiūros produktai puikiai pasitarnauja kovoje su odos senėjimu, raukšlių formavimusi, negyvų odos ląstelių šalinimu. Ši naktinės odos priežiūros linija padeda gydyti probleminę odą, valo ir sutraukia poras, skatina kolageno ir elastino sintezę. Ryte nustebsite išvydę, kokia švytinti ir lygi yra Jūsų oda – jaunatviškesnė išvaizda, minkšta, lygesnė, gražesnė, mažiau sudirgusi ir vienodesnės spalvos oda pradžiugins Jus iš pačio ryto.

Naktį mūsų odai kremo reikia tam, kad oda…

…atsigautų
Dieną oda priešinasi ir kovoja su aplinkos dirgikliais, o naktį – ilsisi ir atsigauna. Būtent dėl šios priežasties mūsų odai reikia dviejų rūšių kremo – dieniniuose kremuose yra daugiau apsauginių komponentų, saugančių mūsų odą dieną, o naktiniuose – regeneruojamųjų ir atstatančių. „RegimA“ produktuose esantis vitaminas A (retinolis) padeda odos ląstelėms atsinaujinti, stimuliuoja kolageno sintezę, yra puikus antioksidantas, kovojantis su laisvaisiais radikalais. Vitaminas C, itin gerai prasiskverbdamas į giliausius odos sluoksnius, grąžina odai spindesį ir sveiką spalvą. Vitaminas E neutralizuoja kenksmingą saulės, smogo, tabako dūmų poveikį, pasižymi antiglikaciniu, priešraukšliniu poveikiu.

…būtų užtektinai sudrėkinta

Naktį pagyvėja medžiagų apykaita, sparčiau vyksta maitinimo ir odos struktūros atkūrimo procesai. Todėl odos pralaidumas padidėja net kelis kartus, o vakare užteptas kremas įsiskverbia greičiau ir giliau. Nenaudojant naktinio kremo, dėl didesnio pralaidumo, atsiradusio naktį, oda gali prarasti daugiau drėgmės. Reguliariai drėkinama oda atrodo jauniau ir nepraranda elastingumo.  Dabartinis gyvenimo tempas daro mums ir mūsų odai didžiulę žalą – mes tiesiog nerandame laiko kelioms stiklinėms vandens. Deja, tačiau oda yra paskutinis organas, gaunantis vandenį mūsų – pirmiausiai vandeniu aprūpinami kiti gyvybiškai svarbūs organai. Tam, kad geriamo vandens liktų ir odai, rekomenduojama jo išgerti 6-8 stiklines. Vis dėlto, jei nepavyksta odos drėgme rūpintis iš vidaus – išorinė pagalba būtina. Prisotintas drėgmės veidas turi turėti švelnų, gaivų spindėjimą suteikiantį sveikos odos efektą.

…būtų aprūpinta naudingomis medžiagomis

Dieninį kremą naudojate dukart per parą? Žalos dėl to, aišku, nebus, tačiau stebuklingo efekto tikėtis irgi neverta. Oda, naudojant dieninį kremą vietoj naktinio, negaus visavertės priežiūros –  naktiniuose kremuose naudingų medžiagų kiekis yra didesnis. Be to, dieniniai kremai savo sudėtyje turi ir apsaugos nuo saulės filtrų, kurie mums ilsintis yra visiškai nereikalingi. Nors puiki išeitis yra universalus kremas, visgi kosmetologai pataria, jog atskiri produktai dienai ir nakčiai – veiksmingesni ir labiau orientuoti į odos poreikius tam tikru paros metu.

„RegimA“ giliai drėkinantis naktinis kremas „Age Reversal“

Šis giliai drėkinantis naktinis kremas – aukščiausių technologijų ir meistriškumo derinys. Kol jūs ramiai miegate, jis padeda skatinti streso ir neigiamo aplinkos poveikio pažeistos odos atsistatymo procesą, taip pat drėkina ir atjaunina odą, lygindamas ir mažindamas smulkias raukšleles ir raukšles. Šis naktinės odos priežiūros produktas rekomenduojamas brandžiai, sausai, dehidratuotai, pavargusiai arba neigiamo aplinkos poveikio pažeistai odai.

giliai-drekinantis-naktinis-kremas-age-reversal-50-ml-regima

 

„RegimA“ naktinis odos atsinaujinimą skatinantis kremas „Omega High Impact“

Pažangių technologijų produktas, turintis stiprų poveikį išoriniam raginiam odos sluoksniui, kuriam išsausėjus, atsiranda raukšlių. Skatinant jo atsinaujinimą, šviesėja pigmentinės dėmės, atsigauna papilkėjusi ir streso paveikta oda. Šis rezultatas pasiekiamas derinant tris natūralias vaisių rūgštis – pieno, malinę ir citrinų. Elastino atstatymą ir kolageno sintezę skatina peptidai, omega 3 ir 6 rūgščių turtingas juodųjų serbentų sėklų aliejus pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu. Ir tai tik dalis ingredientų, kurie šį produktą padaro unikaliu. Kremas palaipsniui skatina natūralią odos eksfolijaciją, sveikų ląstelių regeneraciją ir odos atnaujinimą, suteikdamas jai jaunatvišką išvaizdą.

odos-atsinaujinima-skatinantis-naktinis-kremas-omega-high-impact-50-ml-regima

 

„RegimA“ odą atstatantis naktinis kremas „Rejuvoderm“

Tinka visų tipų, taip pat jautriai odai. Sudėtyje esančios natūralios obuolių ir pieno rūgštys, vitaminas A bei augaliniai aliejai drėkina odą, skatina atsinaujinti. Priklausomai nuo odos būklės, pradedant naudoti šį kremą, oda gali parausti, pleiskanoti. Jei oda sausa, raukšlėta ar pigmentuota, iš pradžių odos būklė gali pablogėti. Tačiau tai normali odos reakcija, tęskite naudojimą, kol odos būklė normalizuosis.

oda-atstatantis-naktinis-kremas-rejuvoderm-125-ml-regima

 

Jei Jus ne tik kankina įvairios odos problemos, tačiau visada stengiatės gyventi produktyviai ir išnaudoti kiekvieną akimirką, grožio procedūroms skirkite ne tik penkiolika minučių ryte, bet ir naktį, kol miegate. Nušausite du zuikius vienu šūviu – naktinės grožio procedūros, atliekamos su „RegimA“ kosmeceutika, bus daug efektyvesnės, nei atliekamos dieną, o naktį kuriamas grožis visiškai neatims papildomo Jūsų laiko, ryte pradžiugindamas Jus puikiais rezultatais!

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar