Mažesnės raukšlės ir sudrėkinta oda – gurkšnis vandens su „Regima“

Mažesnės raukšlės ir sudrėkinta oda – gurkšnis vandens su „Regima“

Itin karštos vasaros dienos, kaitrūs saulės spinduliai bei nepakankamas kiekis vandens džiovina odą, ji tampa ne tokia elastinga, dehidratuota, sausa, šerpetojanti, šiurkšti, o tai paskatina atsirasti naujas raukšleles. Ne paslaptis, jog greitas ir efektyvus būdas numalšinti troškulį – išgerti stiklinę vandens, tačiau kaip palaikyti tinkamą drėgmės balansą odoje? Tam, kad geriamo vandens liktų ir odai, rekomenduojama jo išgerti 6-8 stiklines. Vis dėlto, jei nepavyksta odos drėgme rūpintis iš vidaus – išorinė pagalba būtina.

Net 70% žmogaus organizmo sudaro vanduo. Odoje jis daugiausiai kaupiasi epidermyje ir dermoje. Tam, kad oda galėtų normaliai funkcionuoti, būtina užtikrinti reikiamą drėgmės kiekį. Kuomet oda praranda drėgmę, pradeda varginti pirmosios raukšlės bei atsiranda išsausėjimo, dehidratacijos požymiai. Odos prisotinimas drėgme leidžia pagerinti ląstelių veiklą, todėl padidėja jos elastingumas, ji atrodo putlesnė, lygesnė, o raukšlės mažiau pastebimos. Štai kodėl siekiant odą tinkamai sudrėkinti, būtina pasirūpinti net ir giliausiais odos sluoksniais.

Jaunatviška oda galime džiaugtis ne visi, nes laikas, deja, negailestingas. Jauname amžiuje mūsų oda sugeba išlaikyti drėgmę pati, todėl yra elastinga, lygi, spindinti ir švelni. Ilgainiui oda nebesugeba pati tinkamai pasirūpinti drėgme. Brandžioje odoje dėl prarastos drėgmės, greičiau atsiranda pastebimos raukšlelės, oda blanksta, greičiau sudirgsta, tampa jautri, dažnai šerpetoja ir kur kas greičiau sensta, o neigiamas išorės poveikis drėgmės trūkumą tik padidina. Brandi oda reikalauja itin atidžios priežiūros, todėl išorinė pagalba tampa būtina.  

Biovaistinė.lt rekomenduoja išbandyti pažangių technologijų „RegimA“ produktus, kurie puikiai tinka brandžiai odai, turi stiprų poveikį tiek išoriniam raginiam odos sluoksniui, kuriam išsausėjus atsiranda raukšlių, tiek gilesniems odos sluoksniams – dermai ir epidermiui. Produktų formulės sukurtos taip, kad užtikrintų ne vien trumpalaikį, bet ir ilgalaikį drėkinimą. Produktai lengvai prasiskverbia į odą, o stipraus poveikio veikliosios medžiagos efektyviai užtikrina tinkamą drėgmės balanso išlaikymą. „RegimA“ odos priežiūros produktai puikiai pasitarnauja odą intensyviai drėkinant, kovojant su odos senėjimu, raukšlių formavimusi ir negyvų odos ląstelių šalinimu.

Dvigubo poveikio hialurono rūgšties serumas „Super Smoother“

Pagrindiniai sudedamieji serumo komponentai – dvi skirtingos haliurono rūgšties formos. Dermą drėkina žemos molekulinės masės hialurono rūgštis, o epidermį prisotina drėgme aukštos molekulinės masės hialuronas. Šiame serume naudojami augalinės kilmės ingredientai, tokie kaip Tara medžio, arbūzo žievelių, lęšių, cezalpinijos bei raudonųjų dumblių ekstraktai, kurių suderintas poveikis užtikrina greitą odos prisotinimą drėgme, o naudojant pastoviai – vis didėjantį drėgmės lygį odoje, stangresnę, lygesnę odą bei mažiau pastebimas raukšleles.

Vanduo geriausiai pasisavinamas naktį

Naktį pagyvėja medžiagų apykaita, sparčiau vyksta maitinimo ir odos struktūros atkūrimo procesai. Todėl odos pralaidumas padidėja net kelis kartus, o vakare užteptas kremas įsiskverbia greičiau ir giliau. Nenaudojant naktinio kremo, dėl didesnio pralaidumo, atsiradusio naktį, oda gali prarasti daugiau drėgmės.

 

„RegimA“ giliai drėkinantis naktinis kremas „Age Reversal“

Šis giliai drėkinantis naktinis kremas – aukščiausių technologijų ir meistriškumo derinys. Kol jūs ramiai miegate, jis padeda skatinti streso ir neigiamo aplinkos poveikio pažeistos odos atsistatymo procesą, taip pat drėkina ir atjaunina odą, lygindamas ir mažindamas smulkias raukšleles ir raukšles. Šis naktinės odos priežiūros produktas rekomenduojamas brandžiai, sausai, dehidratuotai, pavargusiai arba neigiamo aplinkos poveikio pažeistai odai.

 

Nėra nieko geriau nei karštą dieną ar vidury nakties numalšinti troškulį – būtent to Jūsų odai ir linki Biovaistine.lt!

 

Visus RegimA produktus rasite: čia 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar

Rekomenduojami produktai