Kodėl tavo odai reikia produktų su vitaminu C? (1min skaitymo)

Kodėl tavo odai reikia produktų su vitaminu C? (1min skaitymo)

Dažniausiai apie vitaminą C kalbame kaip apie imunės sistemos stiprintoją kuris kovoja su įvairiomis infekcijomis.  Apie jį taip pat dažniausiai pagalvojame kai susergame ir puolame vartoti produktus bei vitaminus kurie turi vitamino C. Tačiau ne veltui socialiniai tinklai yra pilni „šurmulio“ būtent dėl vitamino C svarbos odai. Vitaminas C yra itin naudingas jeigu pastebite,kad jūsų oda yra papilkėjusi, praradusi gyvumą ir elastingumą.  Taip pat jūsų odai vitaminas C bus itin reikšmingas jeigu mėgstate degintis saulėje arba pastebite vis daugiau raukšlelių.  Vitaminas C padeda odai kovoti su senėjimų, ją skaistina,gražina jos išvaizdą.

Štai 3 produktai iš Cell Fusion C kurie turi vitamino C užtaisą:

Skaistinanti veido kaukė „Vitamin C Liposome mask“

Ši lapelinė kaukė sudėtyje turi gryno vitamino C. Jeigu norite atgaivinti savo odą,kad ji neatodytų tokia pavargusi ši kaukė būtent jums. Vitaminas C gražins jūsų odai prarastą skaistumą ir atstays odos drėgmės pusiausvyrą. Lengva naudoti + iškart matomas rezultatas

Skaistinanti-veido-kaukė-„Vitamin-C-Liposome-mask“

Veido pienelis „Vitamin Milk Cleanser“ su vitaminu C

Makiažo valymas atrodo procesas kuris yra tiesiog privalomas ir dažnai neįsigilinama ką būtent mes šioje odos priežiūros rutinos stadijoje naudojame. Šis Cell Fusion C veido pienelis sudėtyje turi vitamino C derivato bei pieno rūgšties kurie šalina negyvas odos ląsteles. Taigi produktas ne tik lengvai pašalina makiažo likučius bet ir atstato odą, ją drėkina ir tinka net ir jautriausiai odai.

Veido-pienelis-„Vitamin-Milk-Cleanser“-su-vitaminu-C-cell-fusion-c

Vitamino C koncentratas 30% „V.I.A.Method“ pavargusiai odai

Šiame produkte 30% koncentracijos stabilizuotas grynas vitaminas C. Todėl produktą rekomenduojame odai su netolygia spalva, pigmentacijos sutrikimais, smulkiomis raukšlelėmis, suglebusiai ir praradusiai elastingumą odai.

Vitamino-C-koncentratas-30-„V.I.A.Method“-pavargusiai-odai-cell-fusion-c-01-580x580

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Ieškomas! APSKAITINKAS (-Ė)-BUHALTERIS (-Ė)

calendar

Rekomenduojami produktai