Kaip padėti atostogų išvargintai odai?

atostogu oda

Atostogų metu neretai numojame ranka į tai, jog į kelioninį krepšį nepateko apsauginis kremas nuo saulės, o leidžiant laiką gryname ore intensyvūs saulės spinduliai negailestingai sekina ne tik mūsų mažylių, bet ir mūsų pačių, odą. Kaip padėti atostogų išvargintai odai, o pastebėjus pirmuosius kenksmingų saulės spindulių pėdsakus nepulti į neviltį ir suteikti greitą, efektyvią bei būtiną pagalbą, pataria Biovaistine.lt.

Pasirūpinkite apsauga nuo saulės

Per ne lyg stiprus ultravioletinių spindulių poveikis nudegina odą, dėl ko ji tampa raudona ir skausminga, išsausėja, gali pradėti luptis ar pasidengti pūslėmis. Štai kodėl apsauginių priemonių nuo saulės naudojimas yra pirmasis žingsnis, siekiant išvengti daug skausmingesnių, nemalonių padarinių visos šeimos narių odai. Tam, kad maksimali apsauga nuo neigiamo saulės poveikio bei rūpestingas odos maitinimas, drėkinimas ir atstatymas taptų malonia Jūsų kasdienės odos priežiūros dalimi, Biovaistinė.lt pataria išbandyti visai šeimai – tiek jautriai vaikų odelei, tiek brandžiai suaugusiųjų odai, tinkančias „Cell Fusion C“ odos priežiūros linijos priemones itin efektyviai apsaugai nuo kenksmingų saulės spindulių.

 

Kremas nuo saulės Laser Sunscreen 100 SPF50 cell fusion c

„Cell Fusion C“ kremas nuo saulės „Laser Sunscreen 100 SPF50“. Itin didelę apsaugą nuo saulės faktorių (SPF) garantuojanti visiems odos tipams pritaikyta formulė užtikrina pažeistos odos ląstelių atsinaujinimo, gijimo procesus, o pagrindinė naudojama apsaugos nuo saulės veiklioji medžiaga – cinko oksido dalelės – nedirgina net jautriausios odos. Idealiai tinka žmonėms, daug laiko praleidžiantiems lauke, saulėje. Priemonė tinkama naudoti ir su makiažo priemonėmis.

 

Purškiama apsauga nuo saulės „Medispa Sunspray SPF 50+“. Apsauginės priemonės formulė papildyta gausybe odą puoselėjančių veikliųjų medžiagų, tokių kaip bičių pienelis, hialurono bei poligliutamino rūgštis, kurios padeda atstatyti odą ir suteikti jai sveiką išvaizdą, o įvairūs augaliniai aliejai pamaitinti išsausėjusią odą, suteikti skaistumo ir efektyviai apsaugoti nuo žalingo UV spindulių poveikio. Priemonė tinkama naudoti ir su makiažo priemonėmis. Puikiai pritaikyta plonos ir jautrios vaikų odos apsaugai.

Skubi pagalba odai

Jei vis tik po atostogų oda stipriai nudegė, svarbu žinoti kaip jai padėti. Pirmoji pagalba suteikiama odą vėsinant ir drėkinant, vėliau stengiantis ją nuraminti. Pasitelkiant priemones, kurių sudėtyje yra alijošiaus sulčių ekstrakto, oda efektyviai ir greitai sudrėkinama, nuraminama bei atgaivinama. Pirmosios pagalbos odai užtikrinimui Biovaistine.lt rekomenduoja stipriai drėkinančių ir po nudegimų gijimo procesus skatinančių „Cell Fusion C“ odos priežiūros priemonių duetą. Drėkinanti emulsija „Moisture Oxygen“ ir gelis „Multi Aqua Gel“ – greita pagalba drėgmę praradusiai odai. „Moisture Oxygen“ veikliųjų medžiagų kompleksas, praturtintas alijošiaus sultimis, gaunamos iš kaktusų ekstrakto trehalozės ir bacilų fermentuotų sojos pupelių ekstraktu intensyviai drėkina bei atgaivina itin išsausėjusią odą, skatina ląstelių aprūpinimą deguonimi, pagreitina žaizdų gijimą bei mažina tinimą. „Multi Aqua Gel“ gelio sudėtyje esančios natūralios augalinės veikliosios medžiagos, skirtos suteikti visapusį drėkinimą, jautrios odos nuraminimą bei apsauginio barjero stiprinimą. Puikiai tinka jautriai odai.

Drėkinantis gelis Multi Aqua Gel cell fusion c Drėkinanti emulsija Moisture Oxygen cell fusion c

 

Išskirtinis dėmesys paakių odai

Šviesinantis ir drėkinantis paakių gelis „Eye Contour Gel“ cell fusion c-01

Ilgas laikas praleistas deginantis labiausiai kenkia bei vargina ploną paakių odą. Šviesinantis ir drėkinantis paakių gelis „Eye Contour Gel“ suaktyvina mikrocirkuliaciją bei metabolizmo procesus paakių zonoje, todėl efektyviai mažina patinimus apie akis ir šviesina patamsėjusius paakius. Rekomenduojama žmonėms, kuriuos kamuoja tamsūs dėl nuovargio ar sutrikusios pigmentacijos patamsėję paakiai, taip pat tiems, kurių itin jautri paakių oda.

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar