Kaip kovoti su po spuogelių paliktais randeliais? (3 min skaitymo)

Kaip kovoti su po spuogelių paliktais randeliais? (3 min skaitymo)

Tikriausiai daugeliui kurie kovoja ar yra kovoję su spuogeliais randelių problema yra gerai pažįstama. Būtent šiam tikslui sukurtas  „Scar Repair Forté“ – ypač stiprus serumas, papildęs „RégimA“ vizitine kortele tapusių, randus gydančių, „Scar Repair“ produktų gretas. Jis net kaip serumas riebios odos priežiūrai yra idealus, skatina greitesnį spuogelių gijimą, drėkina odą, bet nepalieka ant odos blizgios plėvelės, ramina ir padeda atstatyti aknės nualintą odą. Iš tiesų šio serumo populiarumas nestebina žinant pačio gamintojo filosofiją ir pozicionavimą daugiau „medicininėje“ kosmetikoje. „RegimA“ – tai kosmeceutikai priskiriamos pažangiausios medicinos specialistų pripažintos ir tarptautiniais moksliniais tyrimais pagrįstos profesionalios odos priežiūros priemonės iš Pietų Afrikos.

Serumas-nuo-randų-ir-strijų-„Scar-Repair-Forté”-50ml-regima-01-580x580

Pagrindiniai ingredientai

  • Azijinių centelių ekstraktas – pasižymi žaizdas gydančiomis ir audinius atkuriančiomis savybėmis. Šis koncentruotas ekstraktas turi priešuždegiminį, atstatantį bei regeneruojantį poveikį.
  • Centelastinas™ – patentuotas RégimA derinys, sudarytas iš azijinės centelės ekstrakto ir keleto kitų aukštųjų technologijų ingredientų, tokių, kaip elastino gamybą stimuliuojančių peptidų, junginys. Jis taip pat skatina subalansuotą sveiko kolageno sintezę, kuri yra itin svarbi gijimui pirmojoje uždegiminėje fazėje.
  • Palmitoyl Tripeptidas-5 – peptidas, skatinantis kolageno sintezę. Atstato padarytą žalą, stangrindamas bei tvirtindamas odą. Jis taip pat mažina strijas bei apsaugo nuo naujų susidarymo.
  • Mielių beta gliukanai – labai išgryninti, išgaunami iš mielių. Gydo žaizdas, atstato saulės pažeistą odą, švelnina nudegimus ir bėrimus. Taip pat stimuliuoja kolageno gamybą ir atstato jo struktūrą.
  • Saldžiųjų seratonijų sėklų ekstraktas – šio saldžiavaisio pupmedžio sėklos, turtingos oligo-galaktomananais (polisacharidais), atkuria pažeistą natūralų odos atsistatymo mechanizmą. Tai skatina pažeistos odos rekonstrukciją bei jos svarbiausių funkcijų atstatymą.
  • Sacharidų izomeratas – unikali veiklioji medžiaga, suteikianti odai ilgalaikį drėkinimą.  Apjungia angliavandenių kompleksą, vadinamąjį NDF (natūralų drėkinamąjį faktorių), kuris atkartoja sveikos odos struktūrą ir funkcijas.
  • Šantrų ekstraktas – sudėtinė strijas mažinančio komplekso dalis, apsauganti odą nuo degradacijos. Pasižymi raminančiomis, priešuždegiminėmis bei gydančiomis savybėmis.
  • Kalninių arnikų žiedų ekstraktas – pasižymi priešuždegiminėmis, raminančiomis bei regeneracinėmis savybėmis.
  • Gebenių ekstraktas – turi drenuojančių savybių, apsaugo nuo “apelsino žievelės“ efekto bei kapiliarų pralaidumo. Skatina odos mikrocirkuliaciją – veikia greitai ir pasižymi ilgalaikiu poveikiu.

 

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Ieškomas! APSKAITINKAS (-Ė)-BUHALTERIS (-Ė)

calendar

Rekomenduojami produktai