Kaip detoksikuoti odą ruošiantis šiltajam sezonui (2min skaitymo)

Kaip detoksikuoti odą ruošiantis šiltajam sezonui (2min skaitymo)

Jeigu jūs kaip ir daugelis tiek savo skrandžiui tiek savo kūnui esate atlaidesni žiemos laikotarpiu – pavasaris pats metas susiimti ir suteikti organizmui visapusišką detoksikaciją.

Pavasarį aplankantis energijos trūkumas, odos problemos ir augantis svoris gali būti organizmo siunčiami signalai apie įvairių toksinų ir kitų teršalų perteklių organizme. Todėl The Organic Pharmacy gamintojas ragina detoksikaciją pradėti nuo organizmo vidaus – su pačiu populiariausiu kompanijos maisto papildu Detox.

Maisto-papildas-„Detox“-the-organic-pharmacy-01-580x580

 

Vonios malonumus galite praturtinti pakeičiant įprastą vonios druską – detoksikuojančia vonios druska.  Šios druskos sudėtyje yra detoksikuojantys ingredientai rudadumbliai ir eukaliptas.

Detoksikuojanti-vonios-druska-„Detoxifying-Seaweed-Bath-Soak“-the-organic-pharmacy-01

Po vonios malonumų įprastą kūno losjoną pakeiskite į detoksikuojantį  kūno aliejų  „Detox Cellulite Body Oil“. Šiame produkte gausu kadagių, rozmarinų, paparčių ir greipfrutų kurie tonizuoja, suteikia energijos ir padeda pašalinti toksinus.

anticeliulitinis-ir-detoksikuojamasis-kuno-aliejus-detox-cellulite-body-oil-100ml-the-organic-pharmacy-580x580

Veido odą galite detoksikuoti pasitelkdami dumblių galią – veido kaukę  „Purifying Seaweed Clay Mask“ . Ši kaukė yra praturtinta jūros dumbliais kurie ištraukia visus nešvarumus bei padeda aprūpinti odą per žiemą prarastais mineralais. Sudėtyje esanti ciberžolė yra galingas antioksidantas, o imbieras yra gerai žinomas dėl priešuždegiminio poveikio.

Limituoto-leidimo-veido-kaukė-„Seaweed-Clay-Mask“-01

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Ieškomas! APSKAITINKAS (-Ė)-BUHALTERIS (-Ė)

calendar