Ką bendro turi rožės žiedlapis ir mūsų oda? Pink Rescuer

Ką bendro turi rožės žiedlapis ir mūsų oda? Pink Rescuer

Ką turi bendro rožės žiedlapis ir mūsų oda? Abu be galo gražūs bei abu reikalauja itin švelnios ir rūpestingos priežiūros, kad tokiais ir išliktų. Būtent todėl savo oda reikia rūpintis visada ir niekada nepamiršti nusivalyti makiažo bei palepinti jos itin geromis ir naudingomis priemonėmis. Viena iš tų priemonių gali būti Cell Fusion C kremas su kalaminu „Pink Rescuer“.

Švelniai rožinėje pakuotėje slepiasi toks pat akims mielas, rožinis kremas, kurio gaivus ir gydantis kvapas žada daug. Šį kremą rekomenduojama naudoti tiems, kurie turi itin jautrią, sausą odą. Bet ne tik. Visos puikiai žinome, kad ir riebios bei normalios odos savininkėms yra tiesiog gyvybiškai būtinas odos drėkinimas. Todėl drąsiai galime sakyti, kad šis kremas – visų mūsų must-have.  Ši priemonė dar ypatinga ir išsiskiria iš kitų tuo, kad apsaugo mūsų veidą nuo mėlynos šviesos. Jei daug dirbate kompiuteriu, telefonu, ilgą laiką praleidžiate prie televizoriaus ekrano, tai gali atsiliepti jūsų odai ir iššaukti jos pigmentaciją. Kažkas naujo, ar ne? Net ir tokie paprasti dalykai kenkia mūsų odai, todėl jos saugumu vertėtų pasirūpinti.

pink rescuer

Kas dar nuostabu – kremas mažina odos perštėjimą, niežėjimą. Kartais nutinka taip, kad veidą nuprausus vandeniu jį imą tempti, jis kaista, raudonuoja ir galų gale trūksta tik garo iš ausų ir būtume kaip gerai įkaitę katilai. Palaipsniui oda pati susinormalizuoja, bet kam jai tas papildomas stresas? Kaip mums masažas visam kūnui, taip veido odai  „Pink Rescuer“. Neveltui ir vadinasi  „Pink Rescuer“ (rožinis gelbėtojas) – tikrai gelbėja odą.

Svarbu paminėti, kad rožinis kremo tonas šiek tiek sulygina odos spalvą, todėl ji atrodo daug gražiau be makiažo. Suteikia švytėjimo ir gyvumo, kas visada yra geriau už mano minėto ir taip gerai pažįstamo katilo raudonumą, ar ne? 

Daugumai mūsų yra aktuali ir kosmetikos priemonių sudėtis, ypač tų, kurias tepame ant odos kaip kasdienę priežiūros priemonę. Tiesa ta, kad daugiausia dėmesio reikėtų skirti 5, na daugiausiai 10 pirmų produktų sudėtyje, nes jų yra daugiausia ir jie veikia labiausiai. Panagrinėję šios priemonės sudėtį, pirmiausia randame vandenį, propandiolą (saugus: drėkiklis), minėtąjį kalaminą (saugus: absorbentas iš cinko) cetyl ethylhexanoate (saugus: minkštiklis, kondicionuoja odą), mūsų gerai pažįstamas ir mylimas glicerinas (saugus: drėkiklis), kaprio trigliceridai (saugūs, naudingi: atstato pažeistą lipidinį barjerą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, tinka net jautrios odos priežiūrai). Iš eilės vien tik saugūs ir naudingi ingredientai – galima pasitikėti produktu.

pink rescuer

Pliusas dar ir tame, kad kremą galima naudoti tiek einant miegoti, tiek atsikėlus ryte. Tereikia tepti ant švaraus veido ir mėgautis šaldančiu poveikiu bei odos švytėjimu visą dieną. Šis korėjietiškas produktas rūpinasi jūsų oda taip švelniai, lyg ji būtų rožės žiedas – trapus, lengvai pažeidžiamas ir reikalaujantis apsaugos.

Šį rožinį gėrį rasite:  Pink Rescuer

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar

Rekomenduojami produktai