Iškirtiniai produktai grožiui ir gerai savijautai

Didžiuojamės galėdami atstovauti visame pasaulyje pripažintus ir plačiai pamėgtus profesionalios kosmetikos bei sveikatos produktų prekinius ženklus.

Mūsų komanda ilgai ir kruopščiai atrinkinėja produktus, kad galėtų Jums pasiūlyti tik pačius geriausius – nuo sertifikuotų ekologiškų iki itin prabangių ir išskirtinių, pasižyminčių ypatingomis veikliosiomis medžiagomis, produktų.

 

„The organic Pharmacy“ – ekologiškų grožio ir sveikatos produktų srities pasaulio lyderė. Tai sertifikuota, prabangi, Didžiosios Britanijos grožio ekspertų septintus metus iš eilės pripažinta geriausia ekologiška kosmetika. Ši kompanija siūlo išskirtinai efektyvų sprendimą – kosmetiką ir maisto papildus, kad grožį kurtume ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

„The Organic Pharmacy“ ekologiškus grožio ir sveikatos produktus renkasi net tokios pasaulio garsenybės kaip Kylie Minogue, Sarah Jessica Parker, Beyonce, Demi Moore, Ashton Kutcher ir dar daugelis kitų.

 

„RegimA“ kosmeceutikai priskiriama, pažangiausia, medicinos specialistų pripažinta odos priežiūros programa, sukurta kovoti su neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalimi – senėjimą skatinančiais laisvaisiais radikalais ir toksinais. Tai unikalūs odos atjauninimo produktai, sukurti plastikos chirurgams, gydytojams dermatologams ir odos priežiūros specialistams.

Šios kosmeceutikos pagrindą sudaro produktais su AHA rūgštimis, kurios seniai išsikovojo svarbią vietą odos jauninimo, aknės gydymo, randų bei pigmentinių dėmių naikinimo srityse.

 

Nes pasitikėjimas prasideda šaknyse!

Tai patentuotas maisto papildas, kurio sudėtyje yra sveikų plaukų augimą skatinančių maistinių medžiagų. Reguliariai vartojantieji TRX2® maisto papildą džiaugiasi ne tik sparčiai augančiais (įskaitant kaktos viršų, smilkinius, antakius blakstienas), bet ir akivaizdžiai stipresniais ir storesniais plaukais.

Remiantis „Oxford Biolabs“ atliktu tyrimu, vartojant TRX2® vidutiniškai plauko storis per devynis mėnesius padidėja iki 22,5 proc. ir netgi iki 38,7 proc. per 18 mėnesių! Dauguma pacientų pirmųjų pastebimų rezultatų sulaukia jau po 5 mėnesių kurso.

 

Pirmaujanti ekologiškų, „etiškų“ vitaminų ir maisto papildų gamintoja.

Tai socialiai atsakinga kompanija, kuri griežtai laikosi ekologijos ir „draugiškos aplinkai“ gamybos principų, naudoja tik ekologiškus grynus ingredientus, garantuoja, kad produkcijoje nėra jokių kenksmingų medžiagų ar GMO, ir didžiuojasi ne vienu apdovanojimu įvertintu ekologišku produktu.

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar