Erškėtuogė – Pagrindinis Ingredientas

Aukštai Andų kalnuose, Čilėje, auga nuostabus krūmas: laukinis erškėtis. Jo ryškiai raudonuose vaisiuose (erškėtuogėse) yra nepaprastomis savybėmis pasižyminčio aliejaus turinčios sėklos. Aš pirmą kartą susidūriau su šiuo aliejumi prieš dešimt metų, kai gavau mėginį iš Čilės. Remdamasis ankstesne patirtimi, tikėjausi blyškiai geltonos spalvos ir kvapo, truputį panašaus į žuvies. Bet mėginys, kurį gavau, buvo ryškiai raudonai oranžinis, gaiviai ir grynai kvepiantis aliejus. Atlikęs keletą tyrimų, aš supratau, kad man buvo atsiųstas šaltu būdu spaustas grynas aliejus, o tie aliejai, su kuriais susidūriau ankščiau, buvo prastesnės kokybės. Be to, aš suvokiau, kad žuvies kvapą, kurį prisiminiau, sukėlė aliejaus kartėjimas. Šis naujas, puikios kokybės erškėtuogių aliejus tikrai nustebino mane, kadangi gebėjo nuostabiai atstatyti odą.

Naudojamos dalys: sėklos. Erškėtuogių sėklos yra spaudžiamos šaltuoju būdu ir išgaunamas puikus raudonai oranžinis erškėtuogių aliejus. Kaip ir alyvų aliejaus atveju, pirmasis spaudimas yra stipriausias ir pasižymi aukščiausia kokybe. Vėlesnių spaudimų metu, aliejus tampa blyškesnis ir nebe toks veiksmingas. 

Erškėtuogių aliejaus savybės

Čilėje esančiame Konsepsjono universitete buvo atlikti erškėtuogių aliejaus tyrimai, kaip jis veikia odą. Daugiausiai buvo nagrinėjamas jo poveikis randams, kai potrauminiai randai atsirado po skaudžių avarijų, o taip pat nudegimams, opoms ir apšvitintai odai. Aliejus buvo tepamas keletą mėnesių, po du kartus per dieną, ir rezultatai buvo stulbinantys. Aliejus ne tik veiksmingai gydė šviežius randus, bet veikė net tuos, kuriems buvo jau 20 metų. Jo poveikis gydant odą ir koreguojant tą žalą, kurią sukėlė saulė, radioterapija ir lėtinės opos, buvo itin pastebimas ir net stebimo tyrėjus. Toliau testuojant saulės pažeistą odą, pigmentaciją ir po spuogų susidariusius randus, vėl buvo gauti stulbinantys rezultatai, nes saulės sukelti pažeidimai (įskaitant rudas dėmes) ir nuo saulės pažeidimų atsiradusios raukšlės faktiškai išnyko; nebeliko ir po spuogų susidariusių randų. Kitas tyrimas, kurį atliko onkologas ir radiologas Dr. Hans Harbst, parodė, kad tepant erškėtuogių aliejumi odos pažeidimus (uždegimo, dermatito paveiktas vietas ir patamsėjimus), kurie atsirado po radioterapijos, greičiau gijo žaizdos ir formavosi mažiau randų. Remiantis šiomis nepaprastomis savybėmis, visai nekeista, kad erškėtuogių aliejus – vertingas ingredientas gydant daugelį odos susirgimų.

Naudojant erškėtuogių aliejų, mažės po spuogų susidarę surandėjimai, seni ir nauji randai bei strijos. Aliejus saugus nėštumo metu ir yra neįkainojama pagalba mažinant ir faktiškai išgydant senas strijas. Net jeigu jos nebus visiškai pašalintos, išvaizda gerokai pasitaisys. Ekologiškame šalto spaudimo erškėtuogių aliejuje gausu nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių, retinoidinių rūgščių ir pagrindinių karotenoidų: beta karoteno, likopeno, rubiksantino, beta kriptoksantino, zeaksantino. Bioaktyvių medžiagų dėka šis aliejus idealiai tinka odai su randeliais (aknės randeliai, saulės dėmės ar raukšlės).

Produktai su erškėtuogėmis:Erškėtuogių sėklų veido aliejus Virgin Cold Pressed Rose Hip Oil the organic pharmacy

Erškėtuogių sėklų veido aliejus „Virgin Cold Pressed Rose Hip Oil“ 

Kas tai?

Tai tiesiai iš Kinijos importuojama efektyvi, senėjimą stabdanti ir atstatanti priemonė. Ekologiškas pirmo spaudimo aliejus išsaugo vertingas aktyvąsias savybes, todel yra ypatingas.

Kas gali jį naudoti?

Tinka visų tipų odai.

Kaip jis veikia?

Atstato ir sustabdo priešlaikinį senėjimą, kurį sukelia saulės pažeidimai. Sumažina randėjima (po operacijų, atsiradusį dėl spuogų). Sumažina raukšlių kiekį. Pakartotinai sudrėkina. Oda atrodo gyvybinga, pamaitinta ir jaunesnė, o smulkių raukšlelių ir raukšlių joje sumažėja. Palaipsniui išnyksta randai, saulės dėmės ir priešlaikinio senėjimo požymiai. Norint gydyti randus, reikia naudoti 3 mėnesius. 

Itin sausos odos kremas „Ultra Dry Skin Cream“ the organic pharmacy-01

Itin sausos odos kremas „Ultra Dry Skin Cream“

Kas tai?

Sėkmingai parduodamas kūno kremas ypatingai sausai odai: tinka sausai, šerpetojančiai ar suskerdėjusiai odai. 

Kas gali jį naudoti?

Tinką visų tipų odai. Ypatingai sausai odai. Tinka žmonėms, kenčiantiems nuo psoriazės ir egzemos. Galima naudoti kūdikiams ir mažiems vaikams.

Kaip jis veikia?

Šis kremas praturtintas nakvišomis, tamanu, nimu ir erškėtuogėmis. Pradeda greitai veikti, grąžindamas odai jos ankstesnį grožį. Jis nuolat atpalaiduoja net sunkiausiai prižiūrimą, sausą odą. Be to, jis idealiai tinka po saulės vonių, pedoms, rankoms, keliams ir alkūnėms. Tinka net kūdikiams.

 

PATARIMAS: Kenčiantiems nuo egzemos ar psoriazės pirmiausia rekomenduojama problemines vietas padengti odos aliejumi „Skin Rescue Oil“. Užsandarinkite aliejų su kremu ypač sausai odai.

„Tai, kas parašyta ant indelio – garantuota tiesa! Patepkite pleiskanojančios odos lopinėlius ir jie tikrai išnyks – jūs galėsite įveikti net egzemą, prieš kurią nemedicininiai kremai tikrai bejėgiai.“ Žurnalas „Cosmopolitan“ apie kremą ypač sausai odai. 

Jauninamasis veido kremas „Double Rose Rejuvenating Face Cream“ the organic pharmacy-01

Jauninamasis veido kremas „Double Rose Rejuvenating Face Cream“

Kas tai?

Itin paklausus veido kremas, akimirksniu atpalaiduojantis išsausėjusią odą. 

Kas gali jį naudoti?

Tinka visų tipo odai.

Kaip jis veikia?

Kremas  su rožėmis ir matinančiomis erškėtuogėmis, sumaišytomis su imbieru, gotu kola ir medetkomis, skatina ląstelių regeneraciją, mažina sutrūkinėjusių kapiliarų kiekį ir priverčia odą švytėti. Lengvas, bet drėkinantis poveikis apsaugo ir stimuliuoja kraujotaką, atstatydamas elastingumą ir švytėjimą. Jis vadinamas „Double Rose Rejuvenating Face Cream“, kadangi jis praturtintas rožių ir erškėtuogių aliejais.

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar