„Boderm“ OliproxTM linija – puiki pagalba kovojant su varginančiu seborėjiniu dermatitu

Ar prisimenate tą varginantį fragmentišką pleiskanojimą ir stambesnius pleiskanų šašus skalpo odoje? Atsibodo varginanti kova su balkšvos ar gelsvos spalvos pleiskanomis, kurios kartais įžūliai prisitvirtina prie plauko kamieno? Pavargote nuo paraudusios, riebios odos, kurią dengia smulkūs rausvai rudi guzeliai, o niežulys ir perštėjimas tapo Jūsų nuolatiniais palydovais? Nenusiminkite – Jūs ne vienintelis. Seborėjinis dermatitas šiandien vargina 3-5 procentus pasaulio žmonių. Išgydyti seborėjinio dermatito, deja, neįmanoma, tačiau gydant galima ligą kontroliuoti. Simptomų ir požymių šalinimas nėra parastas, tačiau „Boderm“ kompanija Jums turėtų tapti puikiu sąjungininku pergalingame mūšyje.

Kas yra seborėjinis dermatitas?

Tai plačiai paplitusi lėtinė liga, kuri pasireiškia padidėjusia riebalų sekrecija, paraudusia ir sudirgusia oda, odos niežėjimu ir gelsvos spalvos pleiskanomis, kurios ant galvos odos sudaro plokšteles. Šios plokštelės atsiranda ne tik ant odos ar plaukuotoje galvos odoje, bet taip pat ant veido, viršutinėje liemens dalyje ir kitose kūno vietose. Seborėjinis dermatitas nėra užkrečiamas.

Seborėjinio dermatito priežastys

Tikslios ligos išsivystymo priežastys nėra žinomos. Manoma, kad vienas iš veiksnių yra padidėjusi riebalinių liaukų veikla. Be to, manoma, kad daliai pacientų riebalų liaukų sekrete kartu su bakterijomis auga ir grybelis – malasezija, kadangi paskyrus priešgrybelinius vaistus dažnai sulaukiama gero efekto. Manoma, kad ligos atsiradimui įtakos turėti gali sutrikusi imuninė sistema, mikrobinės kilmės susirgimai, hormoninės veiklos ir mitybos sutrikimai, stresas, nuovargis ir fizinis krūvis. Ligos simptomų kitimą ir intensyvumą lemia metų laikai – vasaros metu ligos simptomai sumažėja, o žiemos – sustiprėja.

Seborėjinio dermatito gydymas

Seborėjinis dermatitas neretai pereina į lėtinę formą ir šios progresijos sustabdyti neįmanoma, tačiau galima numalšinti ligos simptomus. Gydant seborėją reikia reguliuoti riebalų išsiskyrimą, sumažinti niežėjimą ir patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi. Gydymo pasirinkimas priklauso nuo paciento amžiaus ir ligos sunkumo. Kremai, losjonai ir medicininiai šampūnai yra pagrindinės gydymo priemonės.

Apie „Boderm“ kompaniją

Tai farmacinė kompanija iš Graikijos, jau 15 metų užsiimanti vaistų, medicinos prietaisų, maisto papildų ir kosmetikos gamyba. Pagrindinis kompanijos siekis – inovatyvūs ir aukštos kokybės produktai, padedantys pagerinti žmonių sveikatą bei gyvenimo kokybę. Sąjungoje su „Boderm Laboratories“, produktai kuriami ir gaminami pilnai sertifikuotoje aplinkoje – įmonės veikla atitinka tarptautinius GMP (Geros Gamybos Praktikos) ir ISO standartus.

Kodėl verta rinktis „Boderm“?

„Boderm“ – medicinos prietaiso (medical device) statusą turintys produktai. Visi medicinos prietaisai, skirtingai nei kosmetikos gaminiai, yra sertifikuoti ir turi „CЄ“ ženklinimą, o tai reiškia, kad prieš patenkant į rinką, jie yra griežtai tikrinami ir kontroliuojami atitinkamų institucijų. „Boderm“ specializuojasi nagų grybelio gydyme, galvos odos pleiskanojimo ir niežėjimo simptomų mažinime. Produktai puikiai tinka sausai, sudirgusiai odai.

Šiandien biovaistine.lt pristato „Boderm“ kompanijos linijos „OliproxTM“ produktus – šampūną, purškalą ir putas – skirtą seborėjinio dermatito gydymui.

 

 

 

„Boderm“ purškalas kūno bei galvos odai „OliproxTM“ seborėjinio dermatito požymiams lengvinti.

„Oliprox™“ purškalas – efektyvi priemonė, padedanti kovoti su žalingais kūno bei galvos odos mikroorganizmais, sukeliančiais seborėjinį dermatitą. Naudojant šį purškalą, sumažėja odos paraudimas, uždegimas, niežulys. „Oliprox™“ purškalo sudėtyje esantis piroktono olaminas ir klimbazolas pasižymi priešmikrobiniu veikimu, alantoinas, biotinas, glicerinas ir pantenolis drėkina ir minkština odą, padeda pasišalinti pleiskanoms bei sumažina naujų pleiskanų atsiradimą.

 

 

 

„Boderm“ šampūnas „OliproxTM“ seborėjinio dermatito požymiams lengvinti.

„Oliprox™“ šampūnas – šampūnas, skirtas seborėjinio dermatito požymiams, t.y. kūno ir galvos odos pleiskanojimui bei niežėjimui  lengvinti. Unikalios formulės sudėtyje esantis piroktono olaminas ir klimabazolas pasižymi priešgrybeliniu bei antimikrobiniu veikimu. Šių aktyvių ingredientų kombinaciją papildo glicerinas, pantenolis, alantoinas, kurie suminkština ir pašalina pleiskanas, sumažina pleiskanų formavimąsi ir naikina mikroorganizmus, kurie yra seborėjinio dermatito priežastis.

 

 

 

„Boderm“ putos kūno bei galvos odai „OliproxTM“ seborėjinio dermatito požymiams lengvinti.

„OliproxTM“ putos – efektyvi priemonė, padedanti kovoti su žalingais kūno bei galvos odos mikroorganizmais, sukeliančiais seborėjinį dermatitą. Naudojant šias putas, sumažėja odos paraudimas, uždegimas, niežulys. „Oliprox™“  putų sudėtyje esantis piroktono olaminas ir klimbazolas pasižymi priešmikrobiniu veikimu, alantoinas, biotinas, glicerinas ir pantenolis drėkina ir minkština odą, padeda pasišalinti pleiskanoms bei sumažina naujų pleiskanų atsiradimą.

Kokie šių produktų privalumai?

Efektyvumas – net dvi ar daugiau priešgrybelinės medžiagos viename produkte;

Universalumas – tinka tiek galvos, tiek kūno odai;

Saugumas – saugus naudoti ilgą laiką;

Platus poveikis – pasižymi itin plačiu priešgrybeliniu, priešuždegiminiu, antibakteriniu, eksfoliuojančiu ir drėkinančiu poveikiu;

Ekonomiškumas – produktų, net ir intensyviai naudojant, užtenka ilgam laikui.

Biovaistine.lt rekomenduoja Jums tik tai, kas yra geriausia – rūpinimasis Jumis yra mūsų pašaukimas

Seborėjinio dermatito išvengti sunku, nes iki šiol nežinomos šią ligą sukeliančios priežastys. Tačiau kartą išgydžius ligą, reikia stengtis išvengti jos pasikartojimo. Priešgrybelinių šampūnų naudojimas galvos apsaugai ir kasdienis kūno prausimas muilu, siekiant apsisaugoti nuo odos riebėjimo – ši kombinacija bene veiksmingiausia kovojant su seborėjiniu dermatitu. Reikėtų trinkti galvą ne karštu, bet šiltu vandeniu. Ir pabaigai, žinoma, sveika ir subalansuota mityba – pakankamas vitaminų kiekis, riebaus, aštraus ir konservuoto maisto vengimas, riebių maisto produktų vartojimo mažinimas yra puikūs sąjungininkai tam, jog ilgam laikui užmirštumėte žodžius „seborėjinis dermatitas“.

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar