Atrandame Supermaistą – galinga sveikatos dozė

Supermaistu dažniausiai yra vadinami produktai, kurie pasižymi ypatingai dideliu maistingumu ir pakankamai mažu kaloringumu. Tokie produktai puikiai tinka tinka lieknėjantiems ar besirūpinantiems savo sveikata. Tai ypač maistingi produktai, kuriuose gausu įvairių maistingųjų medžiagų – antioksidantų, baltymų, skaidulų, vitaminų, mineralų, riebiųjų rūgščių ir kitų. Prie supermaisto yra priskiriamos ir ekologiškos džiovintos uogos, sėklos, prieskoniai, aliejai, sultys, dumbliai, gaunami iš gamtos.  

Dažniausiai supermaisto grupei priklausiančių produktų sudėtis būna labai viliojanti (sudėtyje randama daug vitaminų, mineralų, antioksidantų) ir palanki sveikatai. Tad jeigu norite atrasti šį tą naujo, metas pagalvoti, kaip palepinti savo organizmą naudingomis ir maistingomis medžiagomis.

Produktų, kurie gali būti vadinami supermaistu, yra daugybė. Kai kurių pavadinimai skamba išties egzotiškai, o kai kurie yra visiems puikiai pažįstami. Supermaistas turi būti tinkamai subalansuotas, kad organizmo nebūtų perkrautas ypač maistingų produktų pertekliumi. Puiki išeitis yra supermaisto maisto papildai, kurie yra tinkamai subalansuoti, bei jų sudėtyje gausu skirtingų, lengvai įsisavinamų produktų.

Pristatome tris geriausius maisto papildus iš „Viridian“, kurie yra tikras supermaistas! Pasijusite lengvesni, žvalesni ir energingesni.Maisto papildas „Organic Soul Food Greens“ viridian-01

100 % ekologiškas „žaliasis maistas“ yra toks produktas (tiekiamas miltelių arba kapsulių pavidalu), kuris natūraliai papildo žmogų svarbiausiais vitaminais, mineralais, amino rūgštimis, riebiosiomis rūgštimis, antioksidantais, pavyzdžiui SOD, chlorofilu, augalinės kilmės maisto medžiagomis ir kitomis kasdieniam vartojimui būtinomis medžiagomis. Toks koncentruotas organinis supermaistas padeda stiprinti fizinę sveikatą ir našumą, atlieka detoksikacinę funkciją, teikia energijos ir padeda atkurti normalią rūgščių/šarmų pusiausvyrą organizme, atstato žarnyno mikroflorą, todėl stiprina imuninės sistemos funkcijas ir didina atsparumą. 100 % natūralus „žalias maistas“ kapsulės įeina į Viridian svorio reguliavimui rekomenduojamų maisto papildų komplektą.Maisto papildas „Organic Kelp 600mg“ (rudadumbliai) viridian-01

Laukiniai rudadumbliai (Ascophyllum nodusum) yra gaunami iš švariausių Norvegijos vandenyno zonų, supančių garsiąją Lofoteno salą. Tai aukštos kokybės rudadumblis (gentis – Phaeophyta) yra renkamas virš poliarinio rato, t. y. kai trumpo vasaros sezono metu vidurnakčio saulė užtikrina unikalias sąlygas, kurių metu sintezuojasi įvairūs kompleksiniai junginiai, kaip vitaminai ir karotinoidai, o konkretaus augimo ciklo metu nuimtas derlius būna ypatingai maistingas.

Šiame produkte nėra naudojami jokie dažikliai ar kiti priedai, neišimama jokio produkto sudedamoji dalis, todėl produktas yra 100 % natūralus. Derlių nuima laivaračiu, o rudadumblį supjausto (ne sumala) kiek pakėlus nuo jūros dugno. Surenkami tik švieži į vandens paviršių iškilę rudadumbliai. Šis metodas yra ekologiškai tvarus ir užtikrina, kad produkto gamyboje naudojami tik švieži, neužteršti jūros dumbliai.

Rusvieji dumbliai dažniausiai naudojami:

  • Svorio kontrolei
  • Hipotirozei
  • Detoksikacijai
  • Širdies ir kraujagyslių sistemai
  • Imuninės sistemos funkcijai

Maisto papildas „100% Organic Spirulina 500 mg“ viridian-01

Spirulina (Arthrospira platensis), tai paprastas, vienaląstis dumblis, kuris auga šiltuose, šarminiuose gėlo vandens telkiniuose. Pavadinimas „Spirulina“ kilo iš lotyniško žodžio „helix“ arba „spiral“, reiškiančio fizinę organizmo konfigūraciją, kai jis sudaro besisukančia formą, mikroskopinę sruogą. 69 proc. spirulinos sudaro baltymas su visomis amino rūgštimis. Palyginimui, jautienoje yra tik 22 procentai baltymų. Be to, spirulina yra vienas iš nedaugelio augalinių vitamino B12 šaltinių, dažniausiai randamo tik gyvūninės kilmės maiste. Spirulinoje yra didelė ir kitų maistinių medžiagų koncentracija – aminorūgščių, chelatuotų mineralų, pigmentų, ramnozės cukraus (natūralių augalų cukrų kompleksas), mikroelementų, fermentų (SOD) ir polinesočiųjų riebalų rūgščių (linolo ir linoleno rūgšties), ir visa tai pateikiama lengvoje formoje. Spirulina yra vienas iš mėlynai žalių dumblių, kurie savo ląstelinėje struktūroje turi chlorofilo (suteikia žalią spalvą) ir fikocianino (suteikia mėlyną spalvą) pigmentų. Skirtingai nuo kitų mėlynų/žalių dumblių, spirulinoje nėra ląstelių sienelių, todėl ji lengvai virškinama.

Aukščiausios kokybės spiruliną Viridian gauna iš Indijos; ji yra sertifikuota, ekologiška, atitinka košerinio ir halal maisto reikalavimus. Šis aukštos kokybės produktas turi HACCP patvirtintą (maisto saugos valdymo) ir ISO 9001 sertifikatus bei atitinka USP standartą. Viridian Spirulina yra pirmoji spirulina pasaulyje, kuri turi šį prestižinį JAV farmakopėjos grynumo ir kokybės sertifikatą.

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar