Ar užmarštumas gali pakenkti mūsų savijautai? Maisto papildas „Detox“

Ar užmarštumas gali pakenkti mūsų savijautai? Maisto papildas „Detox“

Dažnai nevartojame jokių vitaminų, maisto papildų, nes tiesiog pamirštame juos išgerti. O netikslingai geriant, tik tada, kai atsimeni, tik porą kartų į mėnesį, vartoti papildus yra tiesiog šnipštas. Todėl kartu su naujais metais, bandau ne tik atsikratyti blogų, bet ir išsiugdyti gerų įpročių.

Žiemos, šaltuoju metų laikotarpiu pasidaro sunku net kvėpuoti. Viskas, rodos slegia, jautiesi lyg šimtą metų prie durų gulintis dulkinas kilimas į kurį visi valosi kojas ir niekas nevalo tavęs. Būtent taip panašiai apsiteršia ir mūsų organizmas. Toksinai ir kitos nesąmonės, nereikalingos mūsų kūnui – kaupiasi jame. Jo, pasišalina jie, mūsų kūnas moka juos išstumti lauk, bet net ir tokią apsaugą ir valymo sistemą šitie teršalai sugeba apeit.  Sunku suvokti, kokius papildus reikėtų naudoti, atrodo, kad čia man visko trūksta. Bet, ko gero, trūksta tik pagalbos organizmui išsivalyti.

detox

Tą pagalbos ranką gali ištiesti The Organic Pharmacy maisto papildas „Detox“ . Kada žinoti, kad reikėtų kreiptis į jį pagalbos? Kai darosi viskas vienu metu: trūksta energijos ir motyvacijos kažką daryti, kaip ir sakiau, netikėtai įsijauti į purvino kilimo vaidmenį, kuomet niekada nekankinusios ima atakuoti odos problemos, kuomet visiškai iš oro ima augti svoris žaibišku greičiu, o pavalgius apsunksti ir traukia tik pagalvė ir lova. Būtent taip ir jaučiausi. Dar visiškai iš niekur ėmė skrandis nebedirbt pilnu etatu ir sustodavo kada užsimanęs.

detox

Iš pradžių gąsdinanti intensyvios detoksikacijos dozė – 3 piliulės ryte ir dar 3 vakare – palaipsniui tampa savaime aiški ir maloni. Pirmą savaitę pradėjus naudoti papildus jaučiasi, kad jie skrandį vis prisukinėja kaip kokį pastoviai stojantį laikrodį ir neleidžia sustoti. Antrą savaitę  imi pastebėti, kad vis daugiau padarai ir nesiskundi energijos trūkumu, rečiau kaiti virdulį ir griebiesi kavos.  Įpusėjus trečiai savaitei pastebi, kad visgi visai super yra reguliariai gerti teisingai pasirinktus maisto papildus 🙂 

Daugiau apie maisto papildą Detox čia

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Ieškomas! APSKAITINKAS (-Ė)-BUHALTERIS (-Ė)

calendar

Rekomenduojami produktai