Aknės problemai spręsti – specializuota odos priežiūros programa su „RegimA“

Veidą „papuošus“ spuogams, ne vienas puola į neviltį – jaučiasi tarsi bjaurusis ančiukas. Nors visuomenėje vis dar gaji nuomonė, kad spuogai – tai paauglių bėda, iš kurios išaugama savaime, toks požiūris yra klaidingas.  

Ką vadiname akne?

Aknė – tai bendrinis pavadinimas odos ligoms, kurių vienas pagrindinių simptomų – gausus spuoguotumas, atsiradęs sutrikus ribalinių liaukų veiklai. Dažniausiai aknė aplanko mus paaugystėje, tačiau, net ir sėkmingai peržengus paauglystės etapą, turėtume žinoti, kad aknė tykoti gali ir vėliau.

Kaip susiformuoja aknė?

Polinkis į aknę gali būti perduotas genais, tačiau tai gali būti ir organizmo ligos išraiška. Ne veltui sakoma, kad oda – kiekvieno iš mūsų organizmo veidrodis. Jei negaluojame, o stabili ir teisinga organizmo veikla sutrinka, oda kaipmat tai parodo. Kitiems aknės formavimąsi sukelia sutrikusi organizmo hormonų pusiausvyra – būtent dėl hormonų pusiausvyros pakitimų itin suaktyvėja riebalinių liaukų veikla. Hormonų pusiausvyra ypač tikėtina paauglystėje, po gimdymo ar po įvairių ginekologinių operacijų, taip pat klimakteriniu periodu. Čia, padidėjęs riebalinių liaukų aktyvumas, sąlygoja užsikemšusius porų latakėlius. Būtent tada susiformuoja palanki terpė bakterijų dauginimuisi, kurios ir yra atsakingos už pūlingus skausmingus uždegimus.

Kaip gydyti aknę?

Gydant aknę, svarbiausiu uždaviniu tampa nustatyti šios problemos priežastį. Pastebėję, kad spuogai savaime nepraeina, nebijokite kreiptis į kosmetologą. Kosmetologas įvertins jūsų odos būklę ir nuspręs, kokių priemonių turėtumėte imtis.

 

Biovaistine.lt pristato Jums „RegimA“ specializuotos odos priežiūros programą namuose, sukurtą veiksmingai kovai su viena didžiausių odos problemų – akne.

 

„RegimA“ – tai kosmeceutikai (gydomajai kosmetikai) priskiriamos pažangiausios medicinos specialistų pripažintos ir tarptautiniais moksliniais tyrimais pagrįstos profesionalios odos priežiūros priemonės. Per daugelį metų gaminant šio prekės ženklo produktus buvo pasiekta neįtikėtinų rezultatų. Medicinoje pripažinti RegimA yra sėkmingai naudojami tarptautiniu mastu, nepriklausomai nuo klimatinių sąlygų ar sezono. Kadangi RegimA specializuojasi randų gydyme, ji yra keliais žingsniais priekyje prieš kitus gamintojus. 

Kosmetologai ir dermatologai aknės varginamą odą rekomenduoja kruopščiai valyti specialiomis kosmetinėmis gydomosiomis priemonėmis ir stengtis neliesti rankomis, kad nepatektų nešvarumų ir nesusidarytų dar didesnių uždegimų. „RegimA“ – laiko patikrinta, specialistų rekomenduojama odos priežiūros linija.

 

Serumas riebiai odai „ACNE ATTACK RESCUE“ regima

„RegimA“  Acne Attack Rescue serumas riebiai odai suteikia efektyvią pagalbą esant aknei, probleminei, riebiai odai. Sudėtyje esantis gausus augalų kompleksas padeda kontroliuoti riebalų išsiskyrimą, akivaizdžiai sutraukia išsiplėtusias poras ir mažina inkštirų atsiradimą, pagerina odos būklę. Produktas padeda išspręsti užsikimšusių porų, problematinės ar aknės pažeistos odos problemas. Serumas susigeria į odą itin greitai, suteikia matinę odos išvaizdą.

 

Tonizuojantis gelinis veido valiklis „Derma Zest“ regima

„RegimA“ Derma Zest tonizuojantis gelinis veido valiklis pasižymi antibakterinėmis, antivitusinėmis savybėmis. Ramina sudirgusią odą, mažina uždegimą ir dezinfekuoja. Puikiai atstato riebios ir sausos odos pusiausvyrą, subalansuoja riebalų išsiskyrimą. Ramina sudirgusią odą ir pasižymi gydančiomis savybėmis esan nudegimams, įpjovimams, egzemai ir aknei.

 

Dieninis kremas riebiai odai su beta endorfinų stimuliatoriais „Daily Intelligent Sebum-Solver“ 50ml regima-01

RegimA“ Daily Intelligent Sebum-Solver dieninis kremas riebiai odai ne tik lygina, stangrina, atgaivina, skaistina ir drėkina odą, bet kartu suteikia geros savijautos pojūtį. Turi trejopą antiseborėjinį poveikį, padedantį sureguliuoti ir kontroliuoti riebalų išsiskyrimą: slopina fermentą, atsakingą už sebumo gamybą, sutraukia išsiplėtusias poras, sumažina bakterijų dauginimąsi. Valo odą nuo bakterijų išskiriamų toksinų.

Odos paviršių atkuriantis serumas „TECHNO 5“ regima

„RegimA“ Techno 5 odos paviršių atkuriantis serumas fokusuojasi į odos atnaujinimą, kur, naudojant fermentų bei peptidų technologijas, lyginamas ir atnaujinamas odos paviršius, suteikiant odai naują išvaizdą. Serumas mažina uždegimą, drėkina, skatina kolageno ir elastano gamybą, skatina ląstelių atsinaujinimą. Pasižymi antioksidaciniu poveikiu, ramina, apsaugo odą ir mažina uždegimą. 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar