5 produktai žmonėms kuriems rytais sunku keltis (2 min skaitymo)

5 produktai žmonėms kuriems rytais sunku keltis (2 min skaitymo)

  1. Žolelių veido tonikas „Herbal Toner“

herbal toner

Jeigu galvojate,kad šlakelis vandens jus atgaivina – jūs dar nebandėte šio purškiamo toniko. Jo sudėtyje yra net 18 ekologiškų žolelių kurios iškart atgaivina ir tonizuoją odą leisdamos greičiau pabusti ir pradėti dieną.

 

  1. Citrinos ir eukalipto dušo gelis, The Organic Pharmacy 

Šis dušo gelis yra tikras pagalbininkas kai sunku pabusti. Eukalipto ir energijos suteikiančios citrinos mišinys pažadins ir užtikrins gerą savijautą visai dienai.

 

  1. Šviesinantis ir drėkinantis paakių gelis „Eye Contour Gel“

Niekas taip neišduoda nuovargio kaip patamsėję ar patinę paakiai. Šis šviesisantnis paakių gelis suaktyvina mikrocirkuliaciją paakių zonoje, todėl efektyviai mažina patinimus apie akis ir šviesina patamsėjusius paakius.

 

  1. Sausas aliejus veidui, kūnui ir plaukams „Sweet Vanilla Dry Oil“

Kai ryte nesinori naudoti 10 skirtingų produktų arba kai tiesiog aptinka „tinginukas“ kuris nenori kruopščiai tepti viso kūno losjonu, į pagalbą atskuba sausas aliejus. Tinka tiek veidui, tiek plaukams, tiek kūnui. Jis labai lengvai purškiasi ir labai greit įsigeria todėl tiks net ir labai skubantiems.

 

  1. Maisto papildas nervų sistemai „Enhanced Rhodiola Complex“

Ne visada tie rytai būna tokie žvalūs ir energingi kaip mes norėtumėme – dažnai bėgame, lekiame, skubame ir tai sukelia daug streso. „Enhanced Rhodiola Complex“ tai nervų sistemai skirtas maisto papildas su rausvosiomis rodiolėmis, juodojo eleuterokoko šaknų ekstraktu, migdomųjų vitanijų šaknų ekstraktu ir kininių citrinvyčių šaknimis. Rausvosios rodiolės – adaptogenas, padedantis palaikyti normalią nervų sistemą.

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Ieškomas! APSKAITINKAS (-Ė)-BUHALTERIS (-Ė)

calendar

Rekomenduojami produktai