4 žingsnių veido odos valymo programa

Prieš pradedant šią procedūrą – keli patarimai:

Kiekvienai valymo priemonei reikalinga muslino servetėlė nešvarumų pašalinimui – atsikratykite vatos, medvilninių pagalvėlių ir vienkartinių servetėlių, kadangi tai nėra ekologiška produkcija. Putojantys valikliai dažniausiai išsausina odą. Nešveiskite savo odos  – šveitimas gali išsausinti, sudirginti, pažeisti ir sukelti paraudimą.

1 žingsnis: Du kartus valyti

Morkų sviesto veido valiklis Carrot Butter Cleanser The Organic Pharmacy

Moterys iš Japonijos ir Azijos kraštų jau šimtmečius naudoja dvigubą valymą tam, kad oda būtų švari, bet išvengtų odos išsausėjimo ir sudirginimo.

Pradėkite nuo morkų sviesto valiklio „Carrot Butter Cleanser“ ir leiskite antioksidantais praturtintiems augaliniams ir eteriniams aliejams susimaišyti su Jūsų oda. Tai padės atsikratyti makiažo likučių ir nešvarumų – atkimšti poras ir pašalinti negyvas odos ląsteles. Naudokite muslino servetėlę, sudrėkintą šiltu vandeniu. Atminkite – jokių vienkartinių servetėlių ir šveitimo!

Naudokite neputojantį valomąjį veido gelį; pipirmėčių veido prausiklį „Peppermint Facial Wash“, skirtą spuoguotai odai ir rožių valomąjį gelį „Rose Cleansing Facial Gel“, skirtą jautriai odai. Įmasažuokite priemones į odą ir nuvalykite muslino servetėle, sudrėkinta šiltu vandeniu.

2  žingsnis: Giliai valanti kaukė

Kuomet oda yra švari, naudokite valomąją jūros dumblių ir molio veido kaukę „Seaweed Clay Mask“ , kuri panaikina likusius nešvarumus ir sumažina poras bei dėmes. Oda taps šviesesnė ir lygesnė.

Limituoto leidimo veido kaukė „Seaweed Clay Mask“ the organic pharmacy

Kaukę naudokite ant viso veido ir palikite 10-15 minučių. Nuvalykite šiltu vandeniu sudrėkinta muslino servetėle.

3  žingsnis: Drėkinkite odą

Tonikas – nuostabi priemonė odos drėkinimui. Prisiminkite, kad odos drėkinimas mažina išsiplėtusias poras bei raukšles.

Žolelių veido tonikas „Herbal Toner“ the organic pharmacy-01

Naudokite žolelių veido toniką „Herbal Toner“ normaliai, riebiai ar dėmėtai odai ir rožių purškiamąjį veido toniką „Rose Facial Spritz“ sausai, jautriai ir sudirgintai odai. Abi šios priemonės turi ypatingų augalinės kilmės maistinių medžiagų., kurios užtikrina gerą odos būklę ir drėkina. Užmerkite akis ir purškite ant veido. Nereikia jokių medvilninių pagalvėlių – leiskite savo odai įsisavinti nuostabius ingredientus.

4 žingsnis: Pamaitinkite savo odą  maistinėmis medžiagomis

Antioksidacinis serumas su žolelėmis ir augalinės kilmės maisto medžiagomis “Atioxidant Face Firrming” bei antioksidacinis veido gelis „Antioxidant Face Gel“ atkuria elastingumą bet kuriai odai. Paprasčiausiai, sumaišykite šiuos du produktus savo delnuose ir naudokite veido, kaklo ir dekoltė sričiai.

 

Šie paprasti žingsniai – gilaus odos valymo ir atstatymo pagrindas. Ši programa turėtų būti atliekama du kartus dienoje – ryte ir vakare. Nuolatiniam naudojimui – naudokite kaukę kartą ar du kartus per savaitę. Ryte naudokite drėkinamąjį kremą, apsaugą nuo saulės ir tuomet makiažą.

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar