3 produktai kuriuos gali naudoti tiesiai ant iškilusių spuogelių

3 produktai kuriuos gali naudoti tiesiai ant iškilusių spuogelių

3 produktai kuriuos gali naudoti tiesiai ant iškilusių spuogelių

Daugiausiai žinučių ir klausimų sulaukiame iš probleminės odos turėtojų. Tačiau šis įrašas bus aktualus ir tiems kuriems tik karts nuo karto iškyla vienas ar kitas spuogelis. Pristatome jums tris produktus kuriuos galite tepti tiesiai ant pavienų spuogelių – šie produktai mažina aknės sukeltą raudonį, sausina patį spuogą ir padeda greičiau jį „įveikti“.

  1. Gelis veidui nuo spuogų ACNAID

Gelis-veidui-nuo-spuogų-ACNAID-boderm-01

Tai farmacinės kompanijos Boderm sukurta medicinos priemonė padedanti sumažinti aknės (Acne Vulgaris) simptomus. Tepant tiesia ant spuogo gelis padės sumažinti jo dydį bei apsaugos nuo kitų spuogelių atsradimo. Todėl gelį reiktų paskirstyti ant spuogo ir aplink jį. Žinoma gelį reikia naudoti tik ant švarios, nupraustos odos. Acnaid gelio sudėtyje yra vandenilio peroksido ir salicilo rūgšties derinys kuris padeda pašalinti mikroorganizmus sukeliančius odos bėrimus bei spuogus.

 

  1. Limituoto leidimo veido kaukė „Purifying Seaweed Clay Mask“, The Organic Pharmacy

Ši jūros dumblių skirta būtent probleminei odai, linkusiai į inkštirus. Kaukę galima tepti tiek ant viso veido tiek ant pavienių spuogų.  Kaukę tepkite ant švaraus veido ir palikite išdžiūti. „Purifying Seaweed Clay Mask“ kaukės sudėtyje esantys dumbliai, alijošius, molis ištraukia visus nešvarumus bei sutraukia poras. Taip pat kaukė padės sumažinti odos raudonumą, nuramins odą.

 

  1. Gelis nuo spuogų „Blemish Gel“, The Organic Pharmacy

Gelis nuo spuogų „Blemish Gel“ the organic pharmacy-01

Šį gelį reikia tepti tiesiai ant spuogų – 2018-tais „The Organic Pharmacy“ patobulino produkto pakuotę būtent tam,kad galėtumėte patogiau teptį gelį ant spuogelių.  Į gelio sudėtį įeina gydomosios ir antiseptinės žolelės bei eteriniai aliejai kurie mažina spuogus nedirgindami odos. Sudėtyje esanti manuka, arbatmedis, levanda pasižymi antiseptiniu poveiku. Taip pat suėtyje yra alijošiaus kuris sumažins spuogelių sukeltą raudonį.

 

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Ieškomas! APSKAITINKAS (-Ė)-BUHALTERIS (-Ė)

calendar

Rekomenduojami produktai