3 patarimai kaip kovoti su paakių raukšlėmis

3 patarimai kaip kovoti su paakių raukšlėmis

Neretai raukšlės atsiranda vėlesniu mūsų gyvenimo laikotarpiu. Nors sulaukusios 40-ies imame pastebėti akivaizdesnius pokyčius odoje, kartais pirmosios raukšlelės tampa pastebimos dar besimėgaujant nerūpestinga jaunyste. Anksčiausiai atsirandančios raukšlės – akių srityje. Išvengti pirmalaikių senėjimo požymių akių zonoje ar juos sumažinti gali padėti tik tinkama odos priežiūra. Dalinamės 3-imis patarimais, kuriuos būtina žinoti kovoje su paakių raukšlėmis.

1 patarimas: drėkinkite veido odą!

Jauname amžiuje mūsų oda sugeba išlaikyti drėgmę pati, todėl yra elastinga, lygi, spindinti ir švelni. Ilgainiui veido oda nebesugeba pati tinkamai pasirūpinti drėgme. Dėl prarastos drėgmės, oda blanksta, greičiau sudirgsta, tampa jautri, dažnai šerpetoja ir kur kas greičiau sensta, o neigiamas išorės poveikis drėgmės trūkumą tik padidina. Taigi, greičiau atsiranda pirmosios raukšlelės, kurios ypatingai pastebimos paakių srityje. Oda akių srityje yra apie 20% plonesnė nei skruostų, ji taip pat labiau pažeidžiama išorės veiksnių nei kitos veido sritys. Be to, akių srityje oda neturi riebalinių liaukų, todėl pirmoji yra paveikiama senėjimo faktoriaus.

Štai kodėl ją būtina tinkamai prižiūrėti, antraip su metais ji vis labiau glebs ir raukšlėsis. Kuo anksčiau pradėsite naudoti odos priežiūros priemones, kurios pasižymi stipriai drėkinančiomis savybėmis, tuo ilgiau išvengsite pirmalaikių raukšlių paakių zonoje. Viso veido odos drėkinimui Biovaistine.lt rekomenduoja pasitelkti vieną geriausių TOP veido priežiūros produktų – Cell Fusion C „Moisture Oxygen“ drėkinančią emulsiją.  

moisture oxygen

Nuotrauka: https://thatcurlyblog.com

Cell Fusion C „Moisture Oxygen“ drėkinanti emulsija. „Moisture Oxygen“ veikliųjų medžiagų kompleksas, praturtintas alijošiaus sultimis, gaunamos iš kaktusų ekstrakto trehalozės ir bacilų fermentuotų sojos pupelių ekstraktu intensyviai drėkina bei atgaivina itin išsausėjusią odą, skatina ląstelių aprūpinimą deguonimi bei apsaugo jautrią odą. 

2 patarimas: dieną naudokite priešraukšlinį paakių gelį

Nuotrauka: www.sosophistication.com 

Cell Fusion C šviesinantis ir drėkinantis paakių gelis „Eye Contour Gel“. Lengvos gelinės tekstūros priemonės sudėtyje yra retinolio derivatas, kuris akivaizdžiai mažina raukšleles ir mimikos raukšles. Praturtintas vitamino B5,  priešraukšlinis paakių gelis nuramina jautrią pavargusių paakių odą, suteikia jai švelnumo ir drėgmės. Priemonė suaktyvina mikrocirkuliaciją bei metabolizmo procesus paakių zonoje, todėl efektyviai mažina patinimą ir šviesina patamsėjusius paakius.

 

3 patarimas: rūpinkitės oda aplink akis ir naktį

Nuotrauka: Instagram: @laura.panave 

Būtent naktį odos medžiagų apykaita vyksta greitai ir ypač efektyviai – tai yra laikas, kai mūsų organizmas ilsisi, aplinkos dirgikliai, dienos veiklos, stresas, įtampa ir įvairios mintys nestabdo būtinų odos medžiagų apykaitos ir regeneracijos procesų. Be to, dieną oda nepajėgia sugerti tiek aktyviųjų kremų ingredientų, kiek naktį. Jei naudosite priešraukšlines odos priemones ne tik dieną, bet ir naktį, pasieksite daug geresnių ir greitesnių rezultatų kovoje su raukšlėmis.

Priešraukšlinis kremas paakiams „Cellular Eye Cream“. Sudėtyje esantis retinolis apsaugo odą apie akis nuo išsausėjimo ir gilių raukšlių susidarymo, o alantoinas, vitaminas E ir natūralus lecitinas drėkina ir suteikia elastingumo jautriai odai apie akis. Šis kremas aprūpina odą maitinančiomis medžiagomis, pasižymi „liftingo“ poveikiu, atgaivina pavargusią su besiformuojančiomis raukšlelėmis paakių odą ir stabdo jos senėjimą. Kremas paakiam ypač rekomenduojamas, kai jaučiamas nuovargis aplink akis, ryškėja raukšlelės.

 

Daugiau Cell Fusion C produktų

 

 

Susiję straipsniai

biovaistine
Grožis

Pasiimk į kelionę – kaip neprisikrauti per daug priemonių (~1min skaitymo)

calendar
riebios odos priežiūra
Grožis

Riebios odos A.B.C (~1min skaitymo)

calendar
Grožis

Natūralus bet efektyvus highlighteris? TIKRAI TAIP!

calendar

Rekomenduojami produktai