Mes projekte „Aš gražiausia mama“

 

Birželį pradėjome dalyvaudami mamoms skirtame projekte „Aš gražiausia mama“, kurį organizavo „BabyBlog“ tinklaraštis. Jo metu buvo norima mamoms padovanoti išskirtinę dieną ir naują įvaizdį. Net du mėnesius vykusi atranka susilaukė didelio susidomėjimo! Tačiau buvo atrinktos tik keturios nugalėtojos, kurios praleido įsimintiną popietę grožio salone apsuptos visažistų ir grožio konsultantų.

Visą popietę nugalėtojoms  buvo atliekamos grožio procedūros.  Taip pat, dalyvės buvo apdovanotos kokybiškais ir išskirtinais grožio produktais tarp kurių – mūsų sausas aliejus veidui, kūnui ir plaukams „Sweet Vanilla Dry Oil“. Nelipnus, lengvos tekstūros, nuostabiai vanile kvepiantis aliejus, tikras džiaugsmas nemėgstančioms naudoti daug skirtingų produktų. „Sweet Vanilla Dry Oil“ turi net10 skirtingų panaudojimo būdų! Tai veido ir kūno aliejus, plaukams suteikiantis blizgesio bei elastingumo, taip pat ir priemonė sutramdanti garbanas ar palepinanti rankų nagus prieš manikiūrą. Daug džiaugsmo vienoje pakuotėje!

Keturios nugalėtojos neslėpė teigiamų emocijų ir džiaugsmo dėl nuostabiai praleisto laiko ir žinoma, puikių dovanų! Rezultatai taip pat verti pagyrų – mamos ne tik pailsėjo, tačiau galėjo atrasti save iš naujo. Džiaugiamės prisidėję prie jų spindesio, geros nuotaikos ir grožio puoselėjimo!

 

 Skaityti apie Sweet Vanilla Dry Oil

 

Susiję straipsniai

detox
Grožis

Ar užmarštumas gali pakenkti mūsų savijautai? Maisto papildas „Detox“

calendar
Cell Fusion C Eye Contour Gel
Grožis

Kas lengviau: įkopti į Everestą ar panaikinti juodus paakius? Cell Fusion C Eye Contour Gel

calendar
pink rescuer
Grožis

Ką bendro turi rožės žiedlapis ir mūsų oda? Pink Rescuer

calendar